ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

Zinochka Well-Known Member

р е к л а м а
    Маю відношення, у нас з вами один забудовник) І мені дуже цікаво, як в першій черзі, та й наступних чергах теж вирішуються питання з наданням послуг мешканцям. І що краще, самим створити ОСББ або скористатися Ріел-сервіс. Тому що мені iнвестору 5 черги та іншим інвесторам в наступних чергах, це тільки доведеться вибирати в найближчому майбутньому.

• Тупо Тупо x 1
  2. Ви вже тоді визначиться за кого: «за бєлих чи за красних». А може пані як у тому мультику: « А Баба Яга як завжди проти».

• Смішно Смішно x 1
  3. bostvl

bostvl Well-Known Member

Цікаво чи є вже хоч одне ОСББ хоча б в якійсб черзі? Хто знає?

4. Ні, немає. ОСББ може бути створено тільки після здачі об’єкта власниками квадратних метрів. Зараз тільки триває процес оформлення свідоцтв на право власності інвестованого житла в 1 черзі

5. MrjanaLylka

MrjanaLylka Well-Known Member

Маю таку думку, можливо помиляюсь, виправте. Є нарікання на недоробки Ріел у будинку і якщо цим всим буде займатись Ріел-сервіс - ті недоробки будуть на його балансі. А ось якщо створиться ОСББ, то вони розішлють платіжки за ці недоробки і це все ляже на плечі мешканців. Чи не краше рік-два скористатись послугами Ріел-Сервіс, дочекатись поки все до ладу доведуть, а потім створювати власне ОСББ.

6. IvanShym

IvanShym Well-Known Member

А чому ви вважаєте що Ріел-сервіс також не розішле рахунки за недоробки?

7. А чому я маю чекати рік-два. Якщо ми створюємо ОСББ, то ми не приймає від забудовника будинок на баланс до усунення всіх недоліків і не оплачуємо їх усунення. Якщо прийде Ріел-сервіс, то усунення затягнеться на два роки і буде включене в оплату жильців за надані послуги. Через це вже проходили інші ЖК.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. MrjanaLylka

Ну то ж ті речі що повинні бути зроблені на момент здачі будинку, мають розуміти що самі мають доробляти/виправляти

9. А які тоді недоробки буде усувати Ріел-сервіс, якщо всі мають бути усунені на момент здачі і за які недоробки платитимуть мешканці при створенні ОСББ?

10. Zinochka

А є хтось, хто живе в будинку з ОСББ? Поділіться враженнями. Тому, що я живу в такому будинку, і вже не рада цьому.

11. Zinochka

Я зараз живу в будинку, де ОСББ, так мешканці два роки судяться з главою, тому що занадто підвищені тарифи. І прибрати її не можуть, тому що зібрати всіх мешканців в купу не реально, в під'їзді ремонт давно робити треба, так грошей немає, де вони ніхто не знає, звіти ніхто не показує. А ще голова взяла два кредити по 50 тис.грн. на ОСББ від імені мешканців, а виплачує хто? мешканці .... дізналися випадково, в суді. І це тільки частина історії))) З мене вистачає і цього.В Україні, на жаль така практика процвітає.

12. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Знайома картина. В нашому будинку бухгалтер узяла кредити і тепер шифрується, на дзвінки не відповідає.

13. Як каже мій син: «А хто вам доктор?». Якщо мешканців це влаштовує, значить голова ОСББ робить все правильно. Було б погано давно б проголосували ті, що не згодні, шляхом письмового поквартирного опитування. А так принцип «моя хата з краю» приводить до таких результатів. Голова ОСББ виборна посада і її можна зняти навіть таким способом як письмове опитування-голосування.
    Інша справа управляюча компанія - поки діє контракт важко його розірвати без штрафних санкцій, але теж можливо. Але проконтролювати фінанси вже значно важче, ніж в ОСББ. Читайте статут вашого ОСББ і відкриється вам дуже багато шляхів вирішення ваших проблем. Найлегше просто жалітись, надіючись, що хтось інший зробить за вас все.

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Latana Royal

Теоретично - може й так. Та на практиці бувають різні неочікувані сюрпризи. У батьків в будинку, наприклад, Статут щоб почитати, треба вбити голову, бо ховає і не дає. А усі ті тяганини і скандали - не кожному під силу. Багато часу і нервів забирає, при відсутності гарантії результату. :pardon:
    Як на мене - із ЖЕКами хоч якось було зрозуміло. В усякому разі, знав куди прийти, кому на мозок капати, кому на них поскаржитися.
    Із ОСББ - :facepalm: Голова десь ховається і не усіх мешканців горе когось одного хвилює. От і виходить, що коли у когось із мешканців виникає проблема, то він залишається один на один із не завжди порядним головою.

15. Та проблема якраз в самих мешканцях. Одні вважають, по старій совковій привичці, що їм мають дати, ось так взяти і дати. Інших мають страх на генному рівні - не дай Бог щось буде не так, справу не дадуть, субсидію відберуть. Треті пофігісти - а я що, мені що більше всіх треба. І т.д.
    А ті хто понахрапистіше, нагліше, з пониженим рівнем або відсутністю совісті цим і користають.
    Первинні документи ОСББ мають бути в кожного члена і мали бути роздані чи розіслані в електронному вигляді при створенні. Але скупість людей знову зіграла з ними. Нам всім потрібно вчитись відстоювати наші права.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Zinochka

і відстоюємо, в суді два роки.Третій вже пiшов.А інакше ніяк ... А судова система, на жаль, розрахована на тривалі тяжби ...... Ось і виходить замкнуте коло.

17. MrjanaLylka

Михайло ну ви несхожі самі на себе, описуєте ідеальну картину ОСББ, але ж самі знаєте, що і у вашому будинку будуть мешканці з позицією - моя хата з краю, а також із совковою ідеологією. І ви наразі очікуєте ідеального домоуправлівння, а по факту я ще не бачила ні одного ОСББ без проблем накшталт описаних вище. У мене взагалі ОСББ таке, що можна писати сценарій детективу-трешового триллеру

18. Таке ставлення у всьому світі, але відсоткове співвідношення різне. Тому в розвинутих країнах це так не кидається у вічі. Але якщо не лупати сю скалу, то скотимсь до рівня московії або оскотинимося.

• Подобається Подобається x 1
  19. Latana Royal

Саме тому не варто створювати ОСББ - владу мешканців.
    Звичайно, треба вчитися. Але ж не жити у пеклі, створеному у власному будинку, бо мешканці один одного ненавидять. ОСББ - це для людей із високим рівнем свідомості.

20. Згідно написаного, я вам співчуваю.
    Живу в будинку 1985 року будівництва, колишній КЕЧ. Це 6 під’їздів, приблизно 200 квартир. Це ще та радянська публіка. Вже 2 роки, як створили ОСББ, але немає ніяких відчутних проблем. Проблеми вирішуються.
    По сусідству інший, старіший ОСББ. Вже утеплили свої будинки, беруться за благоустрій території.

У вас напевне всі хотіли бути головами ОСББ. Ніяк булаву не поділять.

Останнє редагування: 24 лют 2018
а де твій аватар? :)