ЖК "Велика британія" - Ріел

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Yahooligan, 8 чер 2015.

1. р е к л а м а
    Мене не цікавить кому «дід бабі вуйко». За все що не зроблено, погано зроблено, невчасно зроблено відповідає Ріел. А з кого вже Ріел питатиме - це проблеми Ріелу.

• Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Zinochka

Zinochka Member

Ну так проблеми і вирішуються, у міру їх вступу, інакше взагалі жоден будинок у забудовника не був би побудований.

3. Так ви займаєтесь будівництвом, чи створенням проблем, котрі потім мужньо роками вирішуєте? А може краще їх не створювати, а просто якісно і вчасно будувати те, що обіцяєте інвесторам.

4. Zinochka

Zinochka Member

Я не займаюся будівництвом, я інвестор в 5 черги. Я говорю не про створення проблем спеціально
    , а про те що вони виникають і їх завжди можна вирішити.

5. Виникають тільки форс-мажорні обставини, а всі інші проблеми створюємо ми самі або їх створюють нам. Наразі забудовник створює проблеми інвесторам, не виконуючи взятих на себе зобов’язань, або виконуючи їх неякісно. І тішитись з того, що він їх поступово усуває немає чого. Інколи легше зробити все з нуля, ніж переробляти/ усувати недоліки.
    Ви стикнетися з цим, коли прийматимете свою інвестицію, тому що підтакуючи забудовнику, ви підтримуєте ту політику, яку він проводить зараз, а саме неякісне будівництво і наплювацьке ставлення до інвестора

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Zinochka

Zinochka Member

Я нікому не пiдтакую, мій будинок ще не побудований, тому проблем у мене поки немає, сподіваюся і не буде. Дивно, я тільки вас і читаю про проблеми. Чому інші інвестори не пишуть про свої. Може ви все таки перебільшуєте?

7. sorokinvadoym

sorokinvadoym Active Member

Розкажіть, будьте добрі, мехінізм або алгоритм виправлення недоліків на тих чудо будівництвах.

8. 1.Чому тільки мене? Тому що ви читаєте тільки сьогоднішні пости. Ви перечитайте з 2013 року всі пости про Ріел і ваш оптимізм потухне.
    2. Я не перебільшую, але читати потрібно десь з 30 сторінки, щоб зрозуміти, чому я такий незадоволений Ріелом.

Останнє редагування: 16 січ 2018 у 21:51
  9. Це передбачено Правилами ФФБ. Після складання дефектного акту при прийомі-передачі квартири забудовник протягом 15 днів має усунути вказані недоліки. Це на папері. Реально ви будете ходити за ними довго і нудно. Забудовник змором хоче заставити вас прийняти квартиру без усунення недоліків.

а де твій аватар? :)