Україна vs Росія

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Latana Royal, 7 бер 2017.

 1. elektrik

  elektrik Well-Known Member

  р е к л а м а
  А ви сиділи хоч раз за штурвалом?хоча б кукурузника?
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Сидів. І не тільки кукурузника
   
 3. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Раз згадали скнилівську катастрофу - можливо мене врятувало, що був я тоді в Одесі, враховуючи моє бажання пробиватись вперід, все побачити - могло мене не бути вживих, залишитись калікою чи психічнохворим. Тут зауваження і до організаторів, де заходи безпеки, відбуваються у світі авіашоу, але літаки над натовпом людей не літають, подумали там про можливі наслідки вразі чого...
   
 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Жириновський: Україна – це Львів і п'ять районів. Нехай вона в НАТО входить. Але вся Новоросія буде під російським прапором

  Лідер ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що президент США Дональд Трамп може повторно стати президентом, якщо дозволить Росії окупувати частину України.

  "Це буде чудове досягнення. Корейці усе-таки – це Далекий Схід, сирійці – Близький Схід. Але якщо він дасть можливість домовитися. А про що домовитися? Україна – так, Львів і п'ять районів, – і ми відділяємо її. І вона в НАТО входить і куди хоче. Але вся Новоросія – він дає згоду, точніше не заперечує – усе буде під російським прапором, як Крим і Донбас. І три конфлікти він закриває, тричі лауреат Нобелівської премії. І нормальні відносини з Росією, з Китаєм. Але водночас він буде доїти Європу, душити її, тому що вона йому ненависна", – заявив Жириновський.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Ну,нє,на словах це прямо як в катреняці про лінію Керзона. Мовчу,мовчу і в дві дірки сопу!:haha:

  443-25.jpg
  А ще про такеє подібнеє зі страхом "пророкував",як то може ще та бути, десь в 2015-м.
  Реапьність.jpg
  Йой,шо-сі робить,шо-сі робить!:facepalm:
   
 6. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Що ви ще звертаєте увагу на тріпанину цього скомороха Жиріка? Для початку про недореспубліку Недоносію вже всі забули.
  Домовитися із Росією, це не виконати бажання Росії, як не як США не може проявляти слабкість + за такі домовленості має право Конгрес оголосити Трампу імпічмент, ну і дістань це так легко, західна Україна не залишиться, бо тут "дєди ваєвалє", хворі фантазії Пуйла - мати такий же вплив як совок, тобто, Польща, Угорщина, Болгарія... не мають бути у ЄС і вражеском НАТЕ.
   
 7. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Може й так...тоді Східна Європа яко Вишеградська 4-ка( угрупування чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини) + Австрія + хтось там ще(?)!
  1111d.jpg 32375-223926870675985171cde66be03a446f.png

  Катрен скалатати та ЄС комусь(США,Британії) розвалити,то явно без проблем можна зробити,а ось східно-європейський союз СЄС зліпити,то проблема.Росія хоче знову пів-Європи! І будьмо мудрі!

  img6.jpg
  Ну шо,готовимось в Совіцький Союз,чи як?:mocking:
  До речі,коли я 20-річним юнаком в 1966-70 роках вчився в Харківському інституті культури,то моїм викладачем по теорії гармонії був Олександр Жук,член творчої групи композиторів,хто створив Гімн УРСР.


  View: https://www.youtube.com/watch?v=d_rlOLo96iQ
   
  Останнє редагування: 14 чер 2018
 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Скоріше совкова зацикленість канцелярської криси КДБ Пуйла, кому потрібен його засраний сортір, де хоче мочити неугодних, Польщі, країнам Балтії, та і Україні він непотрібен, не США винні, коли рашисти перестануть шукати винних у ЦРУ, австрійському генштабі, Ватикані..., а визнають, що самі щось роблять не так.
   
 9. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Я сі дивлю,що на нині Рос'я всіх поперестрашувала з тим газом,Кримом,Сирією...і нас,і Польщу,і гЕвропу всю,і гАмерику...йой.йой,йой,шо сі робить на-боїску! :crazy: :pleasantry::clapping:

  images (17).jpg
   
 10. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Як на мене, подібне на поведінку мажора, влізу у якийсь злочин - нічого мені не буде, тому що батя крутий, за мене порішає, так і Кремль - зробили міжнародний злочин, нічого нам не буде, совок думав так само, хоча багато чого, на що тепер йдуть путінархи, совок не йшов, ще і тоді були такі політики як Тетчер, Рейган... - вони не боялись, скоріше совок їх боявся.
   
а де твій аватар? :)