Тимошенко

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Дядя Миша, 22 лют 2012.

1. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

р е к л а м а
    Юлія Тимошенко
    5 год ·
    У четвер об 11.00 дивіться мою прес-конференцію наживо тут, у Фейсбуці.

2. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Прес-конференція з нагоди Дня Конституції наживо. Я як кандидат у президенти і команда партії «Батьківщина» – однодумці з українським суспільством щодо «перезаснування держави» на основі нового суспільного договору, який би закріпив права і свободи людей, забезпечив справжні фундаментальні гарантії виконання цих прав і свобод. Ми будемо учасниками і партнерами українського суспільства, щоб у новій Конституції була започаткована сильна система управління державою, якою є парламентська форма правління. Ми маємо забезпечити систему безпеки і оборони, яка не дозволить більше жодному агресору вломитися в нашу країну та вбивати українців!

View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1838757732828988/

3. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    1 год ·
    У понеділок ввечері візьму участь у програмі «Свобода слова» на ICTV. Будемо говорити про Конституцію і необхідність змін. Початок о 22.35. Запрошую всіх до перегляду!

4. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    10 год ·
    Цей ролик – про те, що час прийшов. Ми самі мусимо навести лад у своєму домі. Я впевнена, що «Новий курс» ліквідує стару систему та поверне країну людям. Ми створимо сильну економіку, і це дозволить нам більше не шукати щастя по інших світах, а жити і працювати у себе вдома. Україна стане успішною європейською державою. Україна зможе. І ми з вами зможемо!

View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1846576882047073/

5. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    4 год ·
    Порошенко хоче в принципі не проводити вибори президента. Зараз розпочався глибокий переговорний процес із тими, хто нібито очолює "ЛНР-ДНР" - тобто, по суті, з людьми, які сьогодні окупували частину України. Порошенко хоче ініціювати початок великої війни. Він хоче, щоб були захоплені додаткові території України. Він хоче, щоб усе горіло. На цьому він хоче вводити воєнний стан і не проводити вибори у принципі. Це вкрай небезпечний план, який поки що Петро Порошенко думає реалізувати в Україні. Я хочу попередити Порошенка: якщо, не дай Боже, він піде таким шляхом - по суті, початку нової військової ескалації для того, щоб зберегти свою владу і не проводити виборів - про це знатиме весь світ, про це знатиме український народ, і ми не дамо вам цього зробити! Про це сьогодні говорила в ефірі програми Доброго ранку, Країно на телеканалі «UA: ПЕРШИЙ».

View: https://www.facebook.com/YuliaTymoshenko/videos/1849826595055435/

6. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    1 год ·
    19-ть років виповнюється сьогодні нашій партії «Батьківщина»... Для людини це вік незначний, а для політичної партії в українських реаліях - майже вічність...

Сьогодні хочеться згадати, скільки разів нас «ховали» після кожних виборів і перед кожними виборами. А ми - вистояли! І не просто вистояли, а змужніли, загартувалися, помудрішали, подорослішали...

Сьогодні, коли дивлюся в парламенті на розмаїття політиків з нових партій, то з висоти власного партійного досвіду хочеться на них погримати: «Не кричіть! Не бийтеся! Не займайте сірники, - то вам не іграшка! Вчіть уроки і вдягайте шапку!” [​IMG]:)

А якщо серйозно, то я дякую Вам, дорогі друзі, соратники, побратими!

Зі святом Вас! Дякую Вам за все! За вірність, мужність та честь! За те, що не зламалися і не здалися. За те, що пройшли іспити і тюрмою, і Майданами, і вигнаннями, переслідуваннями та репресіями.

Дякую за те, що лишилися Людьми!

І - йдемо далі! Тільки вперед, тільки до перемоги! Заради України! Героям слава!

7. ІгорМ

Юлія Тимошенко
    1 год ·
    Сьогодні ввечері буду на Свободі слова на ICTV. Підбиватимемо підсумки політичного сезону. Дивіться трансляцію наживо о 22.35. Приєднуйтесь!

8. Мих

Мих Дуже важлива персона

9. ІгорМ

10. ІгорМ

11. ІгорМ

а де твій аватар? :)