Східна Україна 14

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем Alias, 28 бер 2015.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  р е к л а м а
  Нікому з людей смертних не пасує говорити про помисли Бога. В тому числі і попові, що стоїть на найвищому щаблі. Йому - тим більше.
  Адже коли той піп стверджує, що це Бог зробив те-то і те-то, він (піп) дуже багато на себе бере. Я впевнений, що це він (піп) сам таке придумав, а не взнав про це із Надійного Джерела. Я про існування чи неіснування Бога чи богів нічого не кажу, бо не знаю напевне, але люди, які розписуються за помисли Бога (чи богів) беруть на себе дуже багато. Тим більше, ті, що вдають із себе слуг божих. З їх мерседесами і ситим життям.
   
 2. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Фігня то всьо...
  Ви, прошу пана, вже визначіться ;)
  Якщо мені байдужа міфологія ацтеків, то я не згадую про Віцилопочтла

  А якщо ви, @medwedo berlogsoni, часто згадуєте Господа Бога, то не такий вже ви і невіруючий. Так що прийде час, і прийдеться все одно за все відповісти ;)
   
  Останнє редагування: 9 кві 2018
 3. Nerto

  Nerto Well-Known Member


  View: https://www.youtube.com/watch?v=NPXqYte0QeU


   
 4. Nerto

  Nerto Well-Known Member

 5. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ні від чого не будемо зарікатися, але може хтось уявити байдуже чи навіть радісне, принесення квітів бабками зеленим чоловічкам, що появились на Площі Ринок? Чи підняття над ратушею триколору під овації? Як кажуть, муха може сісти на посуд не гарячий, який не кипить, так і з війною, не всі думали про наслідки.
   
 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  С откровениями в Сети выступил житель Севастополя и бывший боевик подразделения "ДНР" с позывным "Индус" Владимир Дусмуханов.


  View: https://youtu.be/4UwVdbpn23I
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Деякі бойовики обіцяли мстити, надіюсь, так само відімстять як за Ківі і МотоРИЛА. Не українська армія напала на Осетію, все справедливо, такого чурбана у цинкову труну і земля бетоном.
   
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Луганщина
  15 год ·

  Неуловимые мстители ночью не спят.
  Луганские партизаны прокомментировали ситуацию с мостом в районе пгт. Ивановка (Антрацитовский район, Луганская область), в результате разрушения которого было перекрыто движение поездов по направлению Довжанск/Свердловск-Ровеньки-Дебальцево.
  Далее – прямая речь.
  В ночь с 20 на 21 мая нами был подорван автомобильный мост в районе поселка Ивановка. Цель данной акции заключалась в нарушении снабжения группировками войск по направлению Дебальцево со стороны России. Пока мЭгЭбЭшники, обдроченцы и другие ряженые вояки так называемой народной милиции наслаждались угарными алкогольными выходными, МЫ очистили путь нашим силам для освобождения Луганска!
  На данный момент Красный Луч с его логистической базой – складами боеприпасов и топлива – отрезан от Луганска как по железке, так и по шоссе.
  Дорогие коллеги из ВСУ! Направление Счастье – Луганск в вашем полном распоряжении. Мы вас ждём с нетерпением!
  Железная дорога в направлении Дебальцево – Ровеньки – Должанский – Россия также заблокирована. Так что в добрый путь!
  Вопрос к оккупантам: «А вы уже построили Крымский мост?»
  Тогда мы идём к вам!
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Nerto

  Nerto Well-Known Member

  [​IMG]

  За підсумками травня місяця в підрозділах російсько-терористичних військ були ліквідовані близько 110 бойовиків та близько 149 найманців отримали поранення різних ступенів важкості.

  [​IMG]

  Не усі потерпіли внаслідок бойових дій. Цей по п’янці загинув від необережного поводження зі зброєю.
   
  • Подобається Подобається x 2
 11. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Дійсно, багато одіозних, та і тих, хто це все заварював - ліквідований, ймовірно "своїми".
   
 12. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Донецкая область в руках людей Иванющенко
   
 13. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Є версія, що у таких може бути договорняк із порохотягами - ви забезпечете певну підтримку виборців, раз ще залишився сильний вплив на область, а ми не будемо судити за співпрацю з янукоїдами та за сепаратизм.
   
 14. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Цікавився деякими історичними подіями, як занепадало Галицько-Волинське Князівство, останнього правителя династії Рюриковичів Юрія отруїли бояри і покликали польського короля, є спільне між теперішніми подіями, що в Києві хунта і "Путєн вваді вайска!".
   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  То не вам вирішувати за Бога - кому говорити про його помисли чи не говорити. Але погоджуся, що всі будуть відповідати за те, як говорять, що говорять і що роблять.
   
а де твій аватар? :)