Слов'янський світогляд та яхи - війна проти просвітлення.

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 22 тра 2017.

 1. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  р е к л а м а
  Я не вважаю, що хтось із вашого переліку має повне право на істину. У нас українських патріотів - жменя набереться, решта - як ті більшовики, на 80% були жиди. А немає такого жида, який би не мріяв стати євреєм. Ото всі патриотичні попередники з награбованим вже живуть в Ізраїлі, Грузії та Європі.
  А у Хмельницького своя стежка. От моя версія з "Берестечка":
  Більше мабуть помсти за своїх рідних, хоча його поведінка в останні роки дещо не така, щоб його хвалити. Та нехай вже спить до суду Божого.
   
 2. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Well-Known Member

  Про Зиновія-Богдана Хмельницького тому мала знаємо, що його "біографія" була написана магнатськими літописьцями на початку 18 століття, часів Гетьманщини (помітьтє не України !), промосковського утворення на східних українських землях, яке підписало ганебну Переяславську угоду і здало інтереси Лівобережної України у владу Московії!

  Цікаво, що уся біографія Хмельницького формувалась через сорок-п`ятдесят років після загадкової смерті гетьмана (є версія його отруєння)!
  Тобто вона писана у той час, коли вже було понищено ціле покоління тих, хто міг опонувати зрадникам!
  До того ж усі "життєописи" Хмельницького (магнатські літописи Величка, Грабянки, Самовидця і їм подібні) чомусь присвячувались... Московському царю!!!.
  Чи не дивина?

  [​IMG]
  Фото: Гетьманський літопис Величка 1720 року з подякою Московському царю

  Чи можемо вірити гетьманським літописам?
  Чи є у них уся правда про Хмельницького?

  Напевно що ні!
  Бо Москва не могла допустити правди!
  Потрібна була казка про велич гетьмана, який приєднав Гетьманщину до Московії і відкрив шлях до повної окупації усіх українських земель! Казка про "народного героя", який нібито об`єднав українців, щоб... побратати з Московією!
  Чи не гібридні єзуїтські виверти тих часів?

  Тут варто згадайти які це були часи...
  Українська козацька опозиція саджалась на палі, незадоволених магнатською політикою нищили, розпинали, палили тіж промосковські магнати та шляхта!

  Це період який в українській історії зветься РУЇНОЮ !

  [​IMG]

  Руїною чого?

  Руїної правди!
  Руїною справжніх українських державних інтересів!
  Руїною споконвічного для наших земель православного світогляду!

  Чи могла тоді бути написана Гетьманщиною справжня історія про незрадливих героїв України?
  Чи могло тоді бути сказана правда про славні подвиги державного українського керівника - Івана Богуна!
  Адже саме усі перемоги Івана Богуна приписані цими літописцями (не без згоди Москви та Варшави) Зиновію-Богдану Хмельницькому!

  На землях історичної Волині, ще до 1939 року, в народі ніхто не знав і не згадував Хмельницького. Проте усі шанували та любили головного героя України 17 століття, великого полководця Івана Богуна!
  Правда ще повернеться, особливо коли її хотіти знати!

  У цьому сенсі варто ознайомитись з дискусією авторів фільму "Берестечко. Битва за Україну" (частина 1, частина 2) з істориком та протоірєєм Юрієм Мициком (він наполегливо захищає "чесноти" Гетьманщини та єзуїтів).
  Висновки робіть самі...
  Знущання над історією України тривалістю у триста років

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 31 жов 2018
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  @Kozak z Dibrovi
  Дивіться ширше, копайте глибше. (С)
  Прочитав одну статтю... і якщо відкинути упередженність, то цікаве виходить. Рекомендую. Кінець статті:
  Борьба Светлых и Тёмных сил в период наступления новой эры
  Поодинці всіх знищать. Тож думайте.
   
 4. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Well-Known Member

  Для справжнього братання, тих хто вважає себе слов`янами, важливо завжди одне - єдиний православний світогляд, глибокі знання Прави, віра у Отця-Господа (Сварога-Інтру)!

  Іншої основи слов`янського братання не буває!

  Але, чи є серед яхвету (московитів-яхів, осіб "русского мира", завзятих шанувальникі одинізму та перунізму, їх однодумців на заході, ляхів, як радикальної частини польського суспільства прихильної до єзуїтства, яхветичних вкраплень у середовищі інших європейських народів) духовні брати слов`ян?
  Сумніваюсь...

  Отці-Рахмани далекого минулого, на основі столітніх намагань до просвітлення яхвету, встановили - яхвет не здатен просвітлюватись і духовно нести слов`янський світогляд!
  Він переповнений гординею, окультизмом, магією та імперскістю!

  Під гарними слов`яноподібними гаслами яхвет завжди намагається незаслужено вивищитись і... поневолити слов`ян, діючи зі сходу, заходу, півночі, півдня, та, найголовніше - з середини словянської прабатьківщини!

  Чи не бачимо нині це на прикладі атак "русского мира" на Україну, підступів усіляких "друзів" з улестливого заходу, дій п`ятої колони у середині України?

  У такому випадку виглядає, що пропозиції з меж Московії є черговим нав`язуванням яхівської ідеології у новій, вже "братській" упаковці!

  Це той самий псевдослов`янізм одинсько-перунівського розливу, яким отруїли колись мещеру, мерю, мурому, мордву, марійців, вепсів та інші угро-фінські на венедські народи, навязавши думку, що вони "справжні" слов`яни, а яхівський перунізм та одинізм (прикритий церковними ризами та ідеєю перуністського рідновір`я, яхівського словяно-арійства, лукавого ведизму) то правдиве православ`я...

  [​IMG]

  Цей "вдалий" поволжський експеремент яхів породив цілі покоління безбатченків "русского мира", які нині кажуть, що Україна це їх споконвічна земля (бо вони ж справжні "слов`яни"!), що вони мають право на давні землі слов`ян.
  Вони переконані, що саме з меж "русского мира" можна вірно та безпомилково трактувати слов`янське минуле!

  Хочеться спитати, а чи не такі безбатченки з Московії нині беруть зброю у руки і йдуть вбивати громадян України... для примарного братання!

  І ще...
  У давнину, щоб підкорити слов`янство (як це сталось з угро-фіннами), яхвет, через Візантію, пішов на створення штучної абетки та штучної мови (кирилиці!), завдавши чергового болючого удару по роському, слов`янському (давньоукраїнському) сакральному письму, роській велесовиці, роській ментальності, роській історії.

  До того ж яхвет перекрутив усе що повязане з поняттям Рось і привласнив (за царя Петра І) усі надбання Росі-України (назвавшись тоді Россією)!

  Нині він велечає себе щей Руссю, апелюючи до давньоруських літописних фальшивок 15-16 століть , які сам сфабрикував у часи запеклої боротьби... з Россю-Україною.
  Бо ніколи не бажав поширення правди про своє походження (арало-каспійське і татарське), про таємні плани світового панування (нині вони вийшли на поверхню як задуми Кремля).

  [​IMG]
  Рис. Велесовиця та кирилиця - написання слів Рось та Русь.

  Звідси висновки:

  - не варто вірити примарним зазиванням тих, хто славить перунізм!
  - не варто бавитись у братство з тими, чиї предки приносили слов`янам неволю!
  - не варто слухати закликів від ворожих, до справжнього православ`я та заповітів слов`янських Отців, ідеологів!
  - не варто думати, що у країні яхвету існують якісь відкриті та здорові сили, яким яхвет дає вільно говорити правду!

  Бо не слов`яни стоять за ідеями такого "братства"!
  І слова їх не від щирості, а з яхівського лукавства!
  У новому "братанні" хочуть задушити усіх хто не в "русском мире"!

  Яхівська пастка це...
   
  Останнє редагування: 4 лис 2018
а де твій аватар? :)