сарафан

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем pahad, 13 чер 2018.

1. pahad

pahad миється в бані

р е к л а м а
    Тільки не смійтеся. Сарафани в моді? Буду як бабка стара?

2. Svitatka

Svitatka миється в бані

мені здається вони не виходять з моди

3. LanaV

LanaV Member

Смотря какие есть очень красивые сарафаны, а с моды они действительно еще долго не уйдут

4. vyhenko

vyhenko миється в бані

Мені здається, що сарафани завжди в моді. А зараз особливо, причому добре виглядають, як і на дівчаток підлітків, так і на дамах 40+. Я купую в основному одяг через інтернет магазини. Це суттєво економить час. Дуже подобаються моделі на одному сайті, ось останній раз замовила собі кілька сарафанів preta.com.ua/sarafany-1 Замовляю через даний інтернет магазин вже 2 роки і жодного разу не було будь-яких казусів, якщо що, то повернення товару здійснюють без проблем. А бонусна система так взагалі радує.

5. Lalila

Lalila Member

Дивлячись який сарафан. Але взагалі-то зараз мода така, що можно ностити що завгодно, якщо одяг гарно сидить на фігурі та подобається власниці. Завжди можна сказати, що то ваш власний стиль))

6. Anastasialis

Anastasialis миється в бані

7. Tessiko

Tessiko миється в бані

О що ще носити влітку, якщо не сарафани? Я Вам раджу не займатися дурницями і купити собі декілька літніх сарафанов - тут www.chia.ua/catalog/women можно оптом одежу придбати.

8. dianina

dianina миється в бані

Конечно в моде, особенно летом. А где вы покупаете себе сарафаны?

9. mixam

mixam миється в бані

10. Susannia

Susannia миється в бані

Конечно в моде!Еще в начале лета себе купила 2 красивых!;) Да и если честно, на красивом теле все будет смотреться отлично!;)

11. GarnaGanna

GarnaGanna миється в бані

Залежить від того, який сарафан :) На мою думку, можна підібрати гарний сарафан, що личитиме саме вам, а це головне.

12. VikkiYa

VikkiYa Member

я вже звикла до сенсорного дисплея.

13. ViktorGorm

ViktorGorm миється в бані

Немного да))) Вот магазин брендовой одежды The Icon. Здесь можете посмотреть модный "ЛУК". Магазин пользуется популярностью среди молодежи, а также более возрастных женщин. Тут точно сможете подобрать что-то оригинальное.

а де твій аватар? :)