Розвиток бізнесу у інтернеті

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем neartoyou, 2 вер 2018.

1. neartoyou

neartoyou New Member

р е к л а м а
    Всім привіт! Нещодавно відкрив свій бізнес в інтернеті і задався всім відомим питанням: як мені його розвивати на початку шляху? Багато людей радять крауд-маркетинг і його інструменти, спробувати так званий dvbmarketing.pro і крауд-посилання. Я про це ні слуху ні духу. Може хтось щось про це знає і зможе мені дати кілька порад?

2. mypucm

mypucm Well-Known Member

твій бізнес вигідніший за цей форум? ;)

3. Tessiko

Tessiko миється в бані

Це дуже мудре рішення) Я Вам раджу відмовитися від майданчика Пром і створити свій власний сайт: можна купити унікальне доменне ім'я www.imena.ua/, яке буде запам'ятовуватися аудиторії і дати в гуглі контекстну рекламу - таким чином Ви зможете швидко підняти Ваш сайт в ТОП 10 по потрібним Вам запитам .

4. ddrim

ddrim New Member

Ну контекстная реклама это не способ вывести сайт в ТОП-10. Вы там якобы будите висеть, но только столько сколько заплатите. Я торгую сумками WeLassie по дропшиппингу, то с малым бюджетом я был в этом так сказать "ТОПе" только пару часов в день, пока дневной бюджет не скликивался. А потом меня снова нельзя было найти в ТОПе. Поэтому лучше вкладываться именно в продвижение, т.е. в SEO. Тогда люди смогут находить в поиске ссылку на ваш сайт постоянно, и без оплаты за переход. А то в контексте есть ключи, клик по которым стоит и 20 грн.

а де твій аватар? :)