Прошу порадити психотерапевта

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Ixinio, 4 лис 2017.

1. Slav

Slav Well-Known Member

р е к л а м а
    Можливо. І це при умові, якщо він захоче вас лікувати медикаментами. А якщо йому впаде в голову лікувати вас психоаналізом, то результат буде зовсім іншим.

Мене би ще цікавило взнати, чи крім нав'язливих ідей ви ще додатково щось відчуваєте, наприклад, загальну слабкість, поганий настрій, апатію, небажання нічого робити, поганий сон, агресивність, озлобленість, погіршення пам'яті та концентрації тощо.

Останнє редагування: 5 гру 2017
  2. hrim

hrim Well-Known Member

У мене коридорна риторика :). Мені дуже допомагає взаємодія з чудовими порядними людьми. Якщо на роботі є такі колеги - це цінність, яка може бути цілющою.

3. Slav

Slav Well-Known Member

4. ArtikP

ArtikP Member

Треба просто навчитися радіти життю! Все сприймати з позитивом, як важко не було б. І все буде добре:)

5. Anna Melnyk

Anna Melnyk Ультра Мама

Не зовсім зрозуміла: ви кажете людині зі старту медикаментами лікуватись, чи навпаки? Психотерапевти працюють із депресією і без медикаментозного втручання.
    Мені видається, що якщо ставитись до речей так просто, то рано чи пізно запас позитиву вичерпається, людина обернеться та побачить, що насправді відбувається. І це може вилитись у дуже страшний відчай, якщо нічого хорошого, насправді, не досягнув, і для себе скоро нічого не залишишся.

а де твій аватар? :)