Передові технології на городі і в садку

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем medwedo berlogsoni, 8 січ 2018.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  р е к л а м а
  @Hyligan , перенесемо сільське господарство із англійської теми сюди.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  О, давайте.
  Можу поділитися.
  В мене чоловік вліз в органічне землеробство як в той капкан.
  З того часу не купує няких хімічних препаратів для лікування та профілактики захворювань рослин і ніяких неорганічних добрів. Результат вийшов так собі - хвалитися нічим.
  Всьо ото біопрепаратне в бутилочках коштує недешево, треба тримати в холодильнику і все одне має термін придатності. Виноград бризкав кожен тиждень, вже став він набирати врожай - і все одне всюди на гронах оідіум. Перець болгарський виріс невеликий, морква теж, капусту пекінську ще малу пожрала якась пошесть, помідорів великих, як ми звикли, не було теж. Але всі рядки були укриті сідератами, які покращують грунт.
  Побачимо в цьому році яке це покращення.
  Багато було тільки полуниці, так це вже я постаралася)) У нас зайців набігло багато взимку, поразкидали вони свої "горішки". Я їх назбирала в цеберку, залила на два тижні водою, потім розбавляла и полила міжряддя полуниць. Потім сіном міжряддя добре вкрила. Раз в тиждень весь травень гарно поливала.
  Того був врожай.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Hyligan

  Hyligan Іронічний

 4. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Купив на днях смужку агротканини чорної завдовжки 10 м і шириною 1.6 метра за сто з чимось гривень. Для експерименту. На сотку землі з такою ціною потрібно викинути сот шість грошей.
  Про двадцять соти городу мовчимо.
  Мене цікавить, чи в принципі можна за весну "розвести" бур"ян на двох діляночках. Наприклад, два тижні полежало в одному місці, а потім простелив на два тижні чи до упора на другому?
  Така ідея в голову не приходила?
   
 5. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Щоб зілля здохло під одним шаром чорного волокна потрібно десь мінімум місяць, при умові теплої погоди і достатньої вологи. Чим довше тим краще.
  Багаторічного то не стосується.

  В нашу традиційну українську сівозміну то ввести важко, та і немає особливого сенсу вивести зілля, а потім посадити картоплю, допустити щоб вона заросла і занова все засіялось. Але од наприклад очистити собі місце на грядки, чи щось подібне, то можна.

  Мені то підходить бо я сію зелень кожного тижня сотиків по 2-3, знімаєш волокно, а там чистота і красота, навіть в найбільшу жару і засуху є достатньо вологи, при умові що хоча б місяць тому були дощі, з під волокна волога майже не випаровується.
   
  • Інформативно Інформативно x 3
а де твій аватар? :)