Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. vasylkodim

  vasylkodim Member

  Ну я на відміну від вас не працівник ріела щоб там ходити та й квартири в тому будинку не маю але в пості чітко написано: Дата зйомки: січ. 2019.
  Але навіть якщо півроку тому ріел здав будинок з таким станом входу в підїзду то з ним все зрозуміло, про що свідчить десяток відгуків на гуглі.
   
 2. Як я писав скоріше, зима одна з найкращих пір року для тестування будівництва і якості виконаних робіт.
  І так 1 черга ЖК Велика Британія. Через рік після введення в експлуатацію. Моя квартира і тераса. Фото від 11/01/2019
  Як бачимо гідроізоляція стін відсутня. Тепер потрібно не тільки робити нову гідроізоляцію, але і міняти нижні ряди цегли.
  Плитку на терасі від перепаду температури вже повело і її треба переукладати.
  І огорожа. Використання звичайної фарби замість ударостійкоі антикорозійної для зовнішніх робіт приводить до того, що вже через рік фарба починає лущитись. Не знаю, як на інших терасах з гідроізоляцією і плиткою, але всі огорожі фарбовані тією ж фарбою у всіх будинках. Через рік-два всі балкони виглядатимуть на 100 років.
   

  Вкладення:

  Останнє редагування: 11 січ 2019
  • Інформативно Інформативно x 2
  • Подобається Подобається x 1
  • Смішно Смішно x 1
 3. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Якщо ви уважно подивитеся на фото, то побачите на ньому зелену траву, і дату 24.06.18. Не займайтеся дезінформацією, тут вже є такі.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Я теж не знала про таке рішення. Думаю все сусіди не проти такого рішення.
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Поцікавтесь у сусідок своїх, як у них справи з огорожею. Думаю вони не будуть чекати два роки, що б упевнитися в вашій правоті, а самі перефарбують. Швидше за все вони вже перефарбували. А вам удачі в боротьбі за правду.
   
  Останнє редагування: 12 січ 2019
  • Подобається Подобається x 1
 6. Ви читали що хотіли,або приємніше сприймати реальність такою, якою хочети її бачити.
  Будинок на гарантіїї. Ви пропонуєте заощади гроші не інвесторам, а заощадити гроші забудовника, бо він сє потратив. Тільки яким чиним він сє потратив, якщо він не фінансував будинок, а тільки перерозподілив гроші, надані йому в довірче користування.
  Століття, прожиті під австріяками, поляками, москалями привчили наше народ озиратись, дути на холодну воду, не висовуватись, не перечити, аби чогось не вийшло. Цим і користуються ті, хто звик більш нахабно себе вести і користуватись із залчканості людей.
  Йой, аби чогось не вийшло. То шо ти будеш йому перечити. Та у нього все куплено.
  Ці вирази я чую все своє свідоме життя. Але коли придивишся, а там звичайна нахабність протилежної сторони і впевненість, що ви полінуєтесь доказувати і відстоювати власні права та правоту.
  Так і ви тут - а ваші сусіди не будуть відстоювати власні права, а просто візьмуть перефарбують, зроблять це самі за знахабнілого забудовника. Аби чого не вийшло.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 7. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  А я все життя спостерігаю таких "борців за правду". І завжди напрошується питання - А що ви зробили за все своє життя, що б такого не було? І чому саме зараз ви почали цю "боротьбу"? Відповідь зрозуміла, як білий день - тому, що вас торкнулося це особисто!
  P.S.

  Поміняйте аватарку - Святий Хомчин. І німб ...
   
  Останнє редагування: 12 січ 2019
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 8. Так я вже не бот, а святий. Оце зміна напрямку. Не так швидко. Я не встигаю конспектувати.
  А якщо серйозна, то не потрібно слідувати радянським стереотипам про бідних та гноблених народах Африки чи робочих Америки. Зробіть для себе. Якщо кожен зробить для себе і буде відстоювати свої права, то ті, хто їх порушили, наступного разу спершу подумають про можливи наслідки. Це ще називається еволюцією.
  Ті мільйони компенсації за затримку зявились не від душевної доброти Мельників, а як результат висловленого невдоволення інвесторів і перед страхом втрати майбутніх клієнтів і майбутніх прибутків.
  І ще раз наголошу, що якби не моя особиста зацікавленість і боротьба, то така конструкція огорожі, яка була становлена в 1 черзі з порушенням норм ДБН, була б у всіх чергах і монтували б її с порушенням технологічного процесу, тобто робили, переробляли, руйнували те, що було зроблено.
  Як бачити відстоювання мною свої шкурних меркантильних інтересів призвело до покращення для всіх. А що ви корисного зробили для всіх, відстоючи свої інтереси?
   
  Останнє редагування: 12 січ 2019
  • Подобається Подобається x 2
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 9. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Ви все правильно говорите. У кожного свої інтереси. У Ріел - свої (що б не втратити майбутній прибуток і клієнтів, виплачує мільйонні компенсації, і незадоволені інвестори - стають задоволеними), а у вас - свої інтереси (відстоювання яких, призвело до покращення для всіх). І за логікою речей всім добре, і всі задоволені. Окрім вас. Начебто і діло добре зробили, а у вас з місця нічого не зрушилося. У чому підступ?
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 10. Немає ніякого підступу. Ріел надіється, що я прийму все як є. Оскільки мені не горить приймати квартиру, час працює на мене. Чим пізніше я прийматиму квартиру, тим більше недоліків будівництва вилізе на поверхню і тим легше буде доказати в суді всі порушення ДБН.
  Я давно передав Ріелу перелік недоробок для усунення. Я навіть відповіді не отримав. Я б закрив очі на другорядні недоробки, які я можу усунути навіть особисто без майстрів і великих фінансових затрат, крім тераси. Там великий об'єм роботи. І кошторис, який я надав Ріелу, взятий не зі стелі. Ріел і по ньому не дав ніякої відповіді. Тому я закінчую збирати документи для судового позову про неякісне виконання інвестиційної угоди з вимогою усунути виявлені недоліки.
  Якби торік Ріел прислухався до того, що я говорив, що стіни не ізольовані і висоли не просто так появились, а є результатом поганої гідроізоляції, то висоли не перейшли б в грибок (гарно видно на фото). До весни або через літо погана гідроізоляція почне проявлятись у сусідів знизу. Якщо вони зробили підвісну стелю, то проявиться пізніше, але вже небезпечним чорним грибком.
  Так що не шукайте підступу. Так співпало, що всі недоліки ріеловсього будівництва вилізли в квартирі інвестора, в якого є інше житло, який має можливість не спішити приймати квартиру з недоробками і має можливість і бажання відстояти свої права споживача.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 11. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  То ви ж вже писали, що подали до суду, а тут виявляється, що тільки збираєте папери? На фото ваших дуже сумнівно щось видно, а про ваш кошторис вже була розмова. Знаючи як ви вмієте перекручувати факти, думаю ваш кошторис написаний зі стелі і звичайно ж забудовник на нього не погодиться.
   
  • Тупо Тупо x 1
 12. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  дивилась відгуки на гуглі, набагато більше позитивних
   
  • Тупо Тупо x 1
 13. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  взагалі не бачу проблеми в тому щоб перефарбувати огорожу, швидше це вже можна зробити, аніж робити фото і викладати на форумі...
   
  • Тупо Тупо x 1
 14. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  якщо будете брати електроавтомобіль, то однозначно треба мати у дворі (у місці де будете поруч паркувати машину) зарядну станцію.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 15. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  фейкньюз за вами плаче
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Тупо Тупо x 1
 16. Я ніде не писав, що подав до суду. Я писав, що, якщо не вдасться вирішити проблеми в досудовому порядку, то буде судовий позов.
  Кошторис був складений фірмою, яка займається такими роботами, на офіційному бланку зі всіма реквізитами фірми і був вручений представнику Ріелу, який обіцяв надати відповідь керівництва. Пройшло вже декілька місяцівз того часу. . Решту я описав в попередньому дописі.
  Ви можете видумувати і писати все, що вам заманеться, але мені краще знати, що і як, і які будуть мої подальші дії.
   
 17. Я ж писав вже, що багато недоліків я готовий був усунути особисто, при згоді переробити терасу. Якщо Ріел не хоче переробляти терасу, то чому я має перефарбовувати огорожу. Я просто включу її (огорожу) в судовий позов.
  А фото гарної якості. Перегляньте на великому екрані. Там все видно. І це тільки одне фото з багатьох. А як вони гарно дивляться в часовому розрізі, починаючи з 2017 року. А якщо ще додати до тих фото мою переписку з Ріелом з приводу тераси. То зразу готовий судовий позов.
   
 18. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Ще одна добра справа для сусідів знизу. Головне - відстояти свою правоту, не дивлячись ні на що. Правда теж буває різна. Багато хто не хоче відстоювати свою правоту, тому, що хочуть спати спокійно. Не хочуть витрачати свої сили і нерви. Зовсім не тому, що їм все одно. Деякі, розуміють, що відстоювання правди в суді, відніме у них час, за яке вони зможуть заробити набагато більше, ніж вони відсудять. Не вигідно, взагалі, та й нерви збережуть, і сон краще. Інші - не хочуть псувати відносини з сусідами. Я ще багато можу навести прикладів, з приводу правди. Головне зважувати наслідки цієї правди.
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 19. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Я теж давно хочу собі електромобіль.
   
 20. Період нервів вже минув. Тепер я вже як удав спокійно споглядаю за подальшим розвитком подій.
   
а де твій аватар? :)