Нова Річ Посполита

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Pototsky, 18 лис 2013.

1. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

51/49

Надіслано від мого NXA8QC116, використовуючи Tapatalk

2. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

3. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

4. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

"аліменти"

5. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

6. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Рукостискання польського маршала Е.Рідз-Смигли і німецького аташе Богислава фон Штудніца на параді «Дня незалежності» у Варшаві 11.11.1938р.

7. rss

rss Well-Known Member

Митрополит Варшавський Сава: «Об’єднавчий собор» не вирішив проблему розколу, а ще більше ускладнив її....

...Це люди без благодаті таїнства [виділено автором листа – прим. ВЗЦЗ УПЦ]...

..... Завершуючи свій лист, Предстоятель Польської Церкви звернувся до Патріарха Варфоломія із закликом:

«Ваша Всесвятість! Ваше рішення стосовно Церкви в Україні вимагає всеправославного обговорення. Тому я в черговий раз звертаюся до Вас з проханням обдумати рішення про зібрання Предстоятелів Помісних Православних Церков. …. Ми хочемо бачити, що Ваші дії об’єднують Православ’я, а не розділяють його», – резюмував Митрополит Варшавський і всієї Польщі Сава.

Митрополит Варшавський Сава: «Об’єднавчий собор» не вирішив проблему розколу, а ще більше ускладнив її - Українська Православна Церква

8. rss

rss Well-Known Member

Звідти: «Найпоширеніше рабство - примусова праця, примусовий шлюб, примусова сексуальна експлуатація», - йдеться у доповіді.

І яким чином ця "новина" належить до теми "Нова Річ Посполита"?

9. Pototsky

Pototsky פוטוצקי

Соціальні та суспільні відносини цю тему абсолютно не чіпають

а де твій аватар? :)