Лікування зору

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем JulchykS, 20 чер 2013.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

р е к л а м а
    Народна медицина говорить, що на зір добре впливає чорниця, за сезон їм її немало, при можливості і збираю, сезон буде за 1.5 - 2 місяці. Не панацея, але гірше від неї не стає.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Я теж так вважав. Поки продвинутий офтальмолог не сказав що це чистої води реклама.
    Що реально допомагає (перевірено на собі буквально з грудня 2016 по березень 2017) - вітаміни Нутроф Тотал. 30 таблеток=300 гривень. Приймати 3 місяці по 1 таб. на день, потім місяць перерви. Конкретно поліпшився зір у сутінках (диференціація типу чорне/темно-сіре і темно-сіре/світло-сіре). І стало можливим читати при меншій інтенсивності освітлення.

• Інформативно Інформативно x 1
  3. Boris_Kiev

Boris_Kiev Дуже важлива персона

Це абсолютно нормальна практика. "Мій" офтальмолог (лікар вищої категорії) працює з 8 до 13 години в державній клініці, а з 14 до 19-ї - в магазині "Оптика". На бабуськах не дуже розживешся у державній клініці.

4. Lanktocha

Чорниця - смак і якась користь не тільки для очей, якісь таблетки на чорниці, із вмістом ягід не більше 1% і значно дорожче я не говорю. Ну і у мене є підозра, що на якість зору можуть впливати зорові нерви, тут, ні простій чорниці, ні дорогим краплям усунути повністю дефект неможливо.
    Ну і хто би скільки не зарообляв, мені купувати те, що найбільше підходить.

5. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

Наче і все добре, але таке враження, що люди змінюються - втрачають глузд. Два рази спробував - і досить. Якась психологічна зброя на мізки...

6. Vest

Vest миється в бані

никакая черника, ежевика и прочее не помогут вернуть зрение, и даже не помогут остановить падение зрения. В детском возрасте, когда все еще растет и формируется еще можно попробовать восстановить какой-то процент с помощью специальных упражнений, которые нужно делать долго, усердно. Но и это, к сожалению, не гарантирует что в будущем зрение снова не упадет. Только один выход - лазерная коррекция.. Я пока не могу решиться..

7. Мих

Мих Дуже важлива персона

Перепрошую, чуть не поставив вам плюс.

Можна запитання, скільки вам років?

8. Lanktocha

Буває, погіршення зору - вплив роботи мозку, знаю по собі, після МРТ - є вади у правій частині мозку, тому більш чутлива права рука, гірше бачу на праве око... Лазерна корекція і тут не допоможе.

9. Slav

Slav Well-Known Member

10. Lanktocha

Чи хтось підтвердить, вважаю, небезпідставні слухи, що неякісний алкоголь може впливати на погіршення зору.

11. manur

manur Well-Known Member

Якщо в алкоголі є не лише етанол, але й метанол - то запросто.

З вікіпедії :

При потраплянні в організм людини 10 мл метанолу може призвести до важкого отруєння, до сліпоти;

Метанол — Вікіпедія

12. Mimimimimi

Mimimimimi Active Member

Народ а як дешево можна далекозорість вилікувати, в сестри майже з народження така біда

13. Lanktocha

Тобто читати і писати може без окулярів/лінз, а здалеку бачить погано? Майже як у мене на одному оці, окуляри мені були потрібні, тільки коли водив транспорт.
    Там можуть бути різні особливості, потрібно пройти консультацію та додаткову перевірку в окуліста, чим це викликано та у якому стані очне дно, очне яблуко та очні судини, у мене, ніби із цими факторами не звязано, а з роботою мозку, відповідно різними будуть очні каплі.

14. Latviagr

Latviagr New Member

Дійсно, бувають випадки, коли лазерна корекція не допомагає. Тому можна спробувати спочатку безопераційні методи. В мене так лікувався вітчим в Кривому Розі, там є непоганий офтальмологічний центр, пошукаю десь в мене є візитка, там контакти є, можете зателефонувати спитати, якщо є можливість то з'їздити.
    Спробуйте поки без лазера.
    Знайшла сайт їх,ось http://www.ophthalmology1st.kr.ua/

15. svat

svat миється в бані

Меньше сидеть перед телеком и будет нормальное зрение и мозги

16. Lanktocha

Не зовсім так, має бути відповідна дистанція, ну і міра. Як у мене, вже дорікали, що от забагато працював за комп ютером, читав лежачи, дивився з близької відстані телевізор... А виявилась проблема із зором через роботу мозку.

17. NewBalance

NewBalance Member

Доброго дня! Во-первых нужно снизить нагрузку на глаза, если вы работаете у компьютера то взять отпуск, не смотреть телевизор, витаминный комплекс тоже не помешает, а вообще лучше на обследование сходить, например здесь Болезни и их лечение методом БРТ с помощью современных приборов. — | Возрождение здоровья делают качественное лечение коньюктивита глаз

а де твій аватар? :)