Касперський і іже с нім

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Boris_Kiev, 8 січ 2008.

 1. Hyligan

  Hyligan Іронічний

  Мені ті всі антивіруси нагадують ментів :mocking: Якраз вони і є джерелом проблем, і мабуть і створюють більшість вірусів з якими потім борються)
   
 2. Palon

  Palon New Member

  Чем грозит использование «Антивируса Касперского» в украинских госорганах
  http://ain.ua/2014/05/27/525970
   
 3. Yelik

  Yelik Well-Known Member

  До речі, аналогічно +1.
   
 4. rss

  rss Well-Known Member

  Згідно дослідження видавництва Bloomberg, закінченого в березні 2015 року, "Антивірус Касперського" насправді є шпигунським засобом, який працює на користь Росії.[1] У вересні того ж року Україна терміном на 1 рік ввела заборону для офіційних відомств на користування продуктами компаній, причетних до анексії Криму і війни в Донбасі. Окрім продуктів Касперського, під заборону потрапив Dr. Web, інший відомий російський антивірус[2][3].

  У 2017 році у США заборонили державним установам використовувати даний антивірус (та інші програмні продукти компанії) та внесли виправлення в бюджет 2018 року, що стосується цього питання[4][5].

  В серпні 2016 року екс-співробітники «Лабораторії Касперського» розповіли Reuters про те, що «Антивірус Касперського» свідомо обдурював своїх конкурентів — Microsoft, AVG та Avast, надаючи їм неправдиву інформацію про нібито шкідливі файли, які підлягають видаленню.[6]
   
а де твій аватар? :)