Як вижити самотньому пенсіонеру?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Vulach, 20 вер 2018.

 1. Vulach

  Vulach New Member

  р е к л а м а
  Як самотній людині в Україні вижити на пенсію? Хто в країні реально опікується пенсіонерами? Хто турбується про те, щоб люди поважного віку мали гідне життя? Де людям взяти додаткове фінансування своїх потреб? Харчування, лікування, ремонт? А якщо серйозна хвороба, що потребує оперативного втручання?

  Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» надає допомогу (матеріальну та догляд) пенсіонерам на засадах договору довічного утримання.
  Ви отримуєте – разову виплату, щомісячні виплати, сплату комунальних послуг, за потреби – доглядальницю, допомогу в виконанні хатніх робіт, тощо.
  Працюємо вже більше 10 років:
  Головний офіс: м.Київ, 01004, вул. Терещенківська, 21, офіс 13
  (044) 288 21 98
  Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42

  Детальна інформація - шукайте в гуглі за запитом "Пенсіон"
   
 2. Vulach

  Vulach New Member

  Єдина у Україні організація, що пропонує покращення якості життя пенсіонерів за рахунок їх нерухомості (водночас людина поважного віку довічно мешкає у своїй квартирі/будинку, якщо не має іншого бажання) – це Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон», який працює з 2007 року. За цей час завдяки нашій роботі майже 1 800 пенсіонерів з 37 міст України отримали допомоги на суму понад 157 млн. грн.
  Телефонуйте, та з’ясуйте всі питання щодо суті договору довічного утримання. Завітайте на канал youtube та ознайомтесь з відгуками про роботу Центру від наших підопічних пенсіонерів – запит на пошук "Пенсіон".

  Не зволікайте - зробіть перший крок та покращуйте своє життя вже сьогодні!
   
 3. Vulach

  Vulach New Member

  Зрозуміло, що з часом людині все складніше виконувати звичайні побутові справи. Коли Вам вже не 20, і навіть не 40 років, то зробити генеральне прибирання квартири може стати проблемою. А численні побутові негаразди – замінити лампочку, впала поличка, розбилося скло,відклеїлися шпалери – адже з вирішенням цих проблем самотньому пенсіонеру ні до кого й звернутись. Центр «Пенсіон» має на меті покращення якості життя людей поважного віку, тому ми намагаємося вирішити всі питання, які виникають у наших підопічних, в тому числі й побутові.


  Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» пропонує своїм підопічним послуги догляду:
  - оплата комунальних послуг - Вам не потрібно витрачати час в чергах, за Вас все зроблять працівники Центру;
  - придбання та доставка продуктів та товарів щоденного вжитку, ліків;
  - приготування їжі;
  - щоденне або генеральне прибирання;
  - миття вікон;
  - дрібний ремонт приміщення;
  - послуги сантехніка;
  - послуги водія, наприклад, щоб відвідати медичний заклад або пенсійний фонд;
  - супровід в лікарню та додому після лікування;
  - послуги доглядальниці;
  - постійний цілодобовий догляд за лежачими.

  Ми виконуємо послуги догляди на вищому рівні ніж передбачено згідно ДЕРЖАВНОМУ СТАНДАРТУ надання догляду на дому (наказ №760 Мінсоцполітики від 13.11.2013р.).

  До укладання договору довічного утримання радимо обговорити та зафіксувати документально всі послуги, які Вам потрібні. Також, якщо під час дії договору Ви розумієте, що треба змінити обсяг необхідної Вам допомоги - ми обов'язково знайдемо рішення.
  Також ми пропонуємо послугу «екстреної допомоги». Якщо Ви мешкаєте один, то спеціальний електронний браслет з «кнопкою виклику в екстрених випадках» може гарантувати уникнення надзвичайних ситуацій. У випадку, якщо складно викликати «швидку» Ви скористуєтесь кнопкою, а наш оператор прийме виклик та виконає всі необхідні дії, аби надати допомогу.

  Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42, завітайте на наш сайт (запит "Пенсіон") та на youtube канал.
   
 4. Vulach

  Vulach New Member

  Не секрет, що більшість пенсіонерів, особливо, самотніх, мешкають в квартирах, ремонт в яких робили ще за кращих часів. Інколи, ці кращі часи співпали з радісним моментом отримання ордеру на квартиру. Але минули роки ... Там шпалери відклеїлись, втратили колір, там електрика вийшла з ладу, тут ванна втратила емаль, а тут кран зламався. І ремонтувати - ні грошей немає, ні здоров'я...
  Отримуючи на руки від держави трохи більше тисячі гривень, наші пенсіонери навітьі не мріють про проведення ремонтних робіт. Адже самі ціни на будівельні матеріали вже лякають – найдешевший мішок цементу потягне на 55 грн., а змішувач у ванну-кімнату, який не протягне і півроку роботи – 150 грн. Як з такими цінами дозволити собі хоча б елементарне? А ще треба заплатити майстру за послуги.

  Які ж варіанти для пенсіонера все-таки відремонтувати власну оселю? Перший – взяти кредит у банку або в кредитній спілці. Наразі існують спеціальні програми, за якими можна отримати гроші в борг під невеликі відсотки. Але ж його необхідно повернути, а розраховувати на появу грошей у майбутньому пенсіонерам (а особливо самотнім) не доводиться. Шлях другий – заробити гроші самотужки. І тут все залежить від фізичних можливостей кожного, адже можна у сімдесят років зберегти чудове здоров'я, якого вистачить для підробітку. Хоча не всім так щастить, і дозволити собі працювати може не кожен. Та й гарний підробіток знайти не легко. Варіант третій – допомога близьких людей. І тут знову ж таки як кому щастить, а кому й ні. Адже самотніх людей похилого віку у нас вистачає. Причини різні, а біда у них спільна - допомоги чекати марно, адже допомогти нікому. Четвертий варіант – відмовляти собі у всьому, але назвати це варіантом язик не повертається. Наші пенсіонери «завдяки» державі і так собі у всьому відмовляють, щоб вижити.

  Є ще один варіант, досить екзотичний. Останніми роками у європейських країнах виникла мода на ремонт з тих матеріалів, які викидають на смітник. І дійсно, скільки разів, виходячи з дому, ми помічали біля сміттєвих контейнерів «відходи» від ремонту, які можуть ще знадобитись? Залишилось лише провести рейд містом і зібрати необхідні матеріали. Та цей варіант може стати у нагоді лише пенсіонерам, які самі здатні провести ремонт, у яких на це вистачить здоров'я і таланту. А що робити самотнім пенсіонерам з обмеженими можливостями?

  Використавши свою власність для отримання доходу на умовах договору довічного утримання, Ви отримуєте разову виплату (якої вистачить на проведення ремонтних робіт), щомісячні фінансові надходження, й допомогу в хатніх справах від Центру "Пенсіон". Адже в нас є майстри, які виконають всю необхідну роботу - від дрібних робіт на кшталт заміни крану, до косметичного або й капітального ремонту.
  Ви заслуговуєте на краще життя! То не втрачайте можливість пожити гідно!

  Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42, завітайте на наш сайт (запит "Пенсіон") та на youtube канал.
   
а де твій аватар? :)