Як вижити самотньому пенсіонеру?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Vulach, 20 вер 2018.

1. Vulach

Vulach Member

Як самотній людині в Україні вижити на пенсію? Хто в країні реально опікується пенсіонерами? Хто турбується про те, щоб люди поважного віку мали гідне життя? Де людям взяти додаткове фінансування своїх потреб? Харчування, лікування, ремонт? А якщо серйозна хвороба, що потребує оперативного втручання?

Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» надає допомогу (матеріальну та догляд) пенсіонерам на засадах договору довічного утримання.
    Ви отримуєте – разову виплату, щомісячні виплати, сплату комунальних послуг, за потреби – доглядальницю, допомогу в виконанні хатніх робіт, тощо.
    Працюємо вже більше 10 років:
    Головний офіс: м.Київ, 01004, вул. Терещенківська, 21, офіс 13
    (044) 288 21 98
    Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42

Детальна інформація - шукайте в гуглі за запитом "Пенсіон"

2. Vulach

Vulach Member

Єдина у Україні організація, що пропонує покращення якості життя пенсіонерів за рахунок їх нерухомості (водночас людина поважного віку довічно мешкає у своїй квартирі/будинку, якщо не має іншого бажання) – це Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон», який працює з 2007 року. За цей час завдяки нашій роботі майже 1 800 пенсіонерів з 37 міст України отримали допомоги на суму понад 157 млн. грн.
    Телефонуйте, та з’ясуйте всі питання щодо суті договору довічного утримання. Завітайте на канал youtube та ознайомтесь з відгуками про роботу Центру від наших підопічних пенсіонерів – запит на пошук "Пенсіон".

Не зволікайте - зробіть перший крок та покращуйте своє життя вже сьогодні!

3. Vulach

Vulach Member

Зрозуміло, що з часом людині все складніше виконувати звичайні побутові справи. Коли Вам вже не 20, і навіть не 40 років, то зробити генеральне прибирання квартири може стати проблемою. А численні побутові негаразди – замінити лампочку, впала поличка, розбилося скло,відклеїлися шпалери – адже з вирішенням цих проблем самотньому пенсіонеру ні до кого й звернутись. Центр «Пенсіон» має на меті покращення якості життя людей поважного віку, тому ми намагаємося вирішити всі питання, які виникають у наших підопічних, в тому числі й побутові.

Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» пропонує своїм підопічним послуги догляду:
    - оплата комунальних послуг - Вам не потрібно витрачати час в чергах, за Вас все зроблять працівники Центру;
    - придбання та доставка продуктів та товарів щоденного вжитку, ліків;
    - приготування їжі;
    - щоденне або генеральне прибирання;
    - миття вікон;
    - дрібний ремонт приміщення;
    - послуги сантехніка;
    - послуги водія, наприклад, щоб відвідати медичний заклад або пенсійний фонд;
    - супровід в лікарню та додому після лікування;
    - послуги доглядальниці;
    - постійний цілодобовий догляд за лежачими.

Ми виконуємо послуги догляди на вищому рівні ніж передбачено згідно ДЕРЖАВНОМУ СТАНДАРТУ надання догляду на дому (наказ №760 Мінсоцполітики від 13.11.2013р.).

До укладання договору довічного утримання радимо обговорити та зафіксувати документально всі послуги, які Вам потрібні. Також, якщо під час дії договору Ви розумієте, що треба змінити обсяг необхідної Вам допомоги - ми обов'язково знайдемо рішення.
    Також ми пропонуємо послугу «екстреної допомоги». Якщо Ви мешкаєте один, то спеціальний електронний браслет з «кнопкою виклику в екстрених випадках» може гарантувати уникнення надзвичайних ситуацій. У випадку, якщо складно викликати «швидку» Ви скористуєтесь кнопкою, а наш оператор прийме виклик та виконає всі необхідні дії, аби надати допомогу.

Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42, завітайте на наш сайт (запит "Пенсіон") та на youtube канал.

4. Vulach

Vulach Member

Не секрет, що більшість пенсіонерів, особливо, самотніх, мешкають в квартирах, ремонт в яких робили ще за кращих часів. Інколи, ці кращі часи співпали з радісним моментом отримання ордеру на квартиру. Але минули роки ... Там шпалери відклеїлись, втратили колір, там електрика вийшла з ладу, тут ванна втратила емаль, а тут кран зламався. І ремонтувати - ні грошей немає, ні здоров'я...
    Отримуючи на руки від держави трохи більше тисячі гривень, наші пенсіонери навітьі не мріють про проведення ремонтних робіт. Адже самі ціни на будівельні матеріали вже лякають – найдешевший мішок цементу потягне на 55 грн., а змішувач у ванну-кімнату, який не протягне і півроку роботи – 150 грн. Як з такими цінами дозволити собі хоча б елементарне? А ще треба заплатити майстру за послуги.

Які ж варіанти для пенсіонера все-таки відремонтувати власну оселю? Перший – взяти кредит у банку або в кредитній спілці. Наразі існують спеціальні програми, за якими можна отримати гроші в борг під невеликі відсотки. Але ж його необхідно повернути, а розраховувати на появу грошей у майбутньому пенсіонерам (а особливо самотнім) не доводиться. Шлях другий – заробити гроші самотужки. І тут все залежить від фізичних можливостей кожного, адже можна у сімдесят років зберегти чудове здоров'я, якого вистачить для підробітку. Хоча не всім так щастить, і дозволити собі працювати може не кожен. Та й гарний підробіток знайти не легко. Варіант третій – допомога близьких людей. І тут знову ж таки як кому щастить, а кому й ні. Адже самотніх людей похилого віку у нас вистачає. Причини різні, а біда у них спільна - допомоги чекати марно, адже допомогти нікому. Четвертий варіант – відмовляти собі у всьому, але назвати це варіантом язик не повертається. Наші пенсіонери «завдяки» державі і так собі у всьому відмовляють, щоб вижити.

Є ще один варіант, досить екзотичний. Останніми роками у європейських країнах виникла мода на ремонт з тих матеріалів, які викидають на смітник. І дійсно, скільки разів, виходячи з дому, ми помічали біля сміттєвих контейнерів «відходи» від ремонту, які можуть ще знадобитись? Залишилось лише провести рейд містом і зібрати необхідні матеріали. Та цей варіант може стати у нагоді лише пенсіонерам, які самі здатні провести ремонт, у яких на це вистачить здоров'я і таланту. А що робити самотнім пенсіонерам з обмеженими можливостями?

Використавши свою власність для отримання доходу на умовах договору довічного утримання, Ви отримуєте разову виплату (якої вистачить на проведення ремонтних робіт), щомісячні фінансові надходження, й допомогу в хатніх справах від Центру "Пенсіон". Адже в нас є майстри, які виконають всю необхідну роботу - від дрібних робіт на кшталт заміни крану, до косметичного або й капітального ремонту.
    Ви заслуговуєте на краще життя! То не втрачайте можливість пожити гідно!

Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42, завітайте на наш сайт (запит "Пенсіон") та на youtube канал.

5. Vulach

Vulach Member

На підставі договорів довічного утримання надається разова виплата, щомісячне утримання, догляд, сплачуються комунальні послуги. Пенсіонер отримує право довічного проживання в квартирі, а також можливість звернутися за допомогою коли вона потрібна.

При цьому допомога може бути різною - від придбання продуктів і ремонту крана, і до щоденної допомоги людині, якій необхідний постійний догляд на дому. Ми вирішуємо різноманітні проблеми наших підопічних, в тому числі юридичні й кредитні.

Звертаємо увагу, що договір довічного утримання має істотну відмінність від продажу або дарування квартири, які не передбачають ніяких умов. Адже після підписання дарчої, новий власник не повинен містити або дозволити проживання в квартирі колишнього власника.

Всі умови, які передбачені в договорі довічного утримання, і, наприклад, не виконуються – можуть послужити причиною для його розірвання.

Завітайте на канал youtube та ознайомтесь з відгуками про роботу Центру від наших підопічних пенсіонерів – запит на пошук "Пенсіон".

6. Vulach

Vulach Member

Хотіли б перевірити чи правду ми кажемо? Просто зайдіть на сторінку Пенсіон / Пенсіон в фейсбуці і подивіться відео ремонту в публікації від 19 жовтня.
    Дуже показовий ролик про результати ремонту у однієї з наших підопічних. Щиро кажучи, коли дивишся кадри "до" - сльози на очі навертаються. В яких умовах живуть люди, що пропрацювали все своє життя, і які, за збігом обставин, залишилися самотніми. Звичайно, це конкретна ситуація конкретної людини, але вона, на превеликий жаль, не поодинока.
    Як бачимо - є реальна проблема, яку ніхто не вирішує. А вихід є.

7. DennyPhantom

DennyPhantom миється в бані

Найти работу

8. Vulach

Vulach Member

На жаль, не всі люди поважного віку можуть працювати.

9. Vulach

Vulach Member

Рішення про підвищення цін на газ вже прийнято, в результаті - вже з 1 грудня (саме до морозів) ми отримаємо новий тариф на тепло. Оскільки підвищення вартості газу становить 23,5% - Ви тільки уявіть собі січневі платіжки за тепло.

Самотнім пенсіонерам, які навіть отримують субсидію, доведеться особливо нелегко. І як виживати людям, які все своє життя пропрацювали, і крім квартири нічого не мають?

Центру «Пенсіон» можна довіряти.Заходьте на youtube канал "пенсійні", дивіться відгуки наших підопічних. Це реальні люди, життя яких змінилося на краще після підписання договорів довічного утримання. Можливо, це і Ваш шанс провести свою старість гідно!

Центр "Пенсіон" існує вже більше 10 років, має всі необхідні реєстраційні документи, офіс, який Ви можете відвідати в будь-який робочий день, необхідний штат співробітників: доглядальниці, майстри з ремонту, операториконцентру, та інші фахівці, що забезпечують надання догляду та всіх видів допомоги людям похилого віку.

Ми не роздаємо красиві обіцянки. Ми дійсно робимо життя наших підопічних кращим.

10. Vulach

Vulach Member

До нашого Центру майже щодня надходять подяки від підопічних за догляд та турботу. Також ми завжди раді, коли підопічні самі навідуються до нашого офісу з будь-яких питань.

Під час одного з візитів ми попросили нашого підопічного, Миколу Андрійовича Хомко, сказати кілька слів про помічницю, яка приходить до нього додому та допомагає у домашніх справах. Ось що він розповів:

• Ми з дружиною дуже задоволені, що маємо помічницю від ПЕНСІОНу. Вона приходить, допомагає у домашніх справах. Особливо слушною є допомога в закупівлях, адже моя дружина майже не виходить з дому, та й мені не завжди зручно йти до магазину. Також вона допомагає у щоденних потребах, таких як прибирання, мийка посуду, прання. Так як ми люди похилого віку, то іноді просимо у неї проконсультувати з якихось не зрозумілих нам запитань. Прийняли новий закон, щось з мобільним телефоном не так – усе до неї, вона ніколи не відмовляє, навіть коли її немає. Тоді телефонуємо

Також багато подяк надходить від підопічних нашим водіям, які щодня забезпечують їх транспортною підтримкою. Ось деякі з них:

Людмила К. «Дякую за допомогу. Водій Дмитро допоміг мені з пакунками, допоміг у виборі полиці у кімнату. Дуже неочікуваним було те, що по приїзді додому Дмитро сам запропонував встановити поличку і зробив це дуже професійно. Дякую ПЕНСІОНу за такого співробітника!»

Євгеній Х. «Хочу виразити подяку вашому водієві, який допоміг мені придбати усе для ремонту у ванній кімнаті, допоміг це все перенести до квартири, а також пішов до магазину за продуктами, адже мені було зле на той час. Добре що такі співробітники у вас є».

Наталія О. «Оцінка вашому водієві В’ячеславу – відмінно! Уважний, ввічливий, старанний, скромний, пунктуальний, відповідальний. Обережний водій. Забрав мене з лікарні, допоміг знайти виписку яку загубили лікарі, допоміг з речами».

Нам дуже приємно чути такі слова, адже це свідчення про те, що наша допомога дійсно потрібна.

Вам потрібна допомога? Телефонуйте в м. Львів: (032) 297 62 42, завітайте на наш сайт (запит "Пенсіон") та на youtube канал.

11. dianina

dianina миється в бані

У меня бабушка никак не выживает, хорошо , что мы помогаем.

12. Vulach

Vulach Member

Це добре, коли людині є кому допомогти, адже достатньо багато людей на схилі віку залишаються самотніми. Тільки зареєстрованих в соціальній службі таких пенсіонерів в Україні більше 740 тисяч. Це офіційні дані, а є ще ті, хто не обліковується в территоріальних центрах обслуговування. Немало людей поважного віку, в кого формально є діти або близькі родичі, але, з різних обставин, ніхто їм не допомагає.
    Враховуючи ціни та рівень пенсій такі люди опиняються в справжній пастці - навіть з субсидією грошей катастрофічно не вистачає.
    І якщо ще на харчуванні можна якось економити, то є ліки, без яких неможливо прожити, і їх треба купувати.

З роками здоров’я людини, на жаль, не покращується. Тому з часом на полиці біля ліжка починають з’являтись препарати для нормалізації тиску, для покращення кровообігу, серцево-судинні препарати, усілякі мазі та настоянки для суглобів, заспокійливі та знеболюючі. І все це коштує чималих грошей, яких у пенсіонера не так вже і багато. А якщо додати до цього вартість приладів для контролю стану здоров’я, таких як тонометр, електричний термометр, глюкометр, то сума виходить дійсно космічною!
    Втім, якщо прилади купуються раз і надовго, то ліки багатьом потрібні регулярно. І кошти на ніх потрібні щомісяця. А якщо в людини проблема із зором, або вона перенесла інсульт...

Судіть самі – один з найдешевших флаконів гелю для суглобів коштує від 90 грн, більш-менш дієві препарати для серця – від 150 грн, а звичайний блістер анальгіну вже досяг позначки у 5 грн за штуку. Здавалось би, не такі великі цифри, якби не два «але»:

- мінімальна пенсія в Україні наразі складає 1435 грн;
    - кількість препаратів і дози, які необхідні пенсіонеру на місяць.

Що ж вийде? А вийде, що фактично уся пенсія може піти на ліки, а за що тоді жити? Навіть не так: як тоді виживати? Адже про повноцінне життя в умовах постійної нестачі коштів годі й казати…

Завдяки Центру допомоги та соціального захисту пенсіонерів «Пенсіон» Ви можете отримати допомогу (матеріальну та догляд) на засадах договору довічного утримання.
    Вам буде забезпечена – разова виплата, яку можна витратити на лікування, операцію, облаштування оселі або покласти на депозит, щомісячні виплати та сплату комунальних послуг, що фактично забезпечує суттєве зростання коштів у гаманцю пенсіонера, за потреби – доглядальницю, допомогу в виконанні хатніх робіт, тощо.
    Працюємо вже більше 10 років:
    Головний офіс: м.Київ, 01004, вул. Терещенківська, 21, офіс 13
    (044) 288 21 98

Детальна інформація - шукайте в гуглі за запитом "Пенсіон"

13. Vulach

Vulach Member

Що не кажи, а пенсійний вік чудовий. З’являється велика кількість вільного часу, який можна витратити на заняття улюбленими справами або на виховання онуків. Особливо цей час приємний, якщо в житті не відчуваєш браку уваги та грошей. Але якщо так склалось, що ти один, то вихід на пенсію означає залишитись без нічого та без нікого. Адже на улюблену роботу, яка довгі роки рятувала від почуття самотності, вже йти не потрібно.

Таким чином, перед самотнім пенсіонером постає запитання: чим заповнити свій вільний час? А якщо пенсія не велика, то і де взяти гроші на життя, а не лише на виживання? До чого це ми? Особливостями пенсійного віку є наявність вільного часу і відсутність додаткового заробітку. В ідеалі ці дві особливості можна було б поєднати, але тут на перший план виходить стан здоров’я та зацікавленість у тобі суспільством. Не всім треба працівник поважного віку, навіть з колосальним досвідом. Все частіше роботодавці відмовляються від послуг людей пенсійного віку, віддаючи перевагу молодим спеціалістам.

Ця проблема не з’явилась вчора, багато років деякі активісти намагаються знайти для пенсіонерів підходящу їм зайнятість. Центр «ПЕНСІОН» також постійно намагається вирішити питання заробітку пенсіонерам. І це нам вдається. Вже багато років наші підопічні знаходять собі додатковий заробіток, який дозволяє не відмовляти собі у деяких життєвих приємностях, та ще й час вільний зайняти. Крім того, ми змогли мінімізувати ризики, з якими зіштовхується пенсіонер при пошуку підробітку.

Цікаво? (044) 288 21 98

14. Vulach

Vulach Member

Вам, або комусь з Ваших знайомих поважного віку потрібна допомога?
    Телефонуйте на нашу гарячу лінію та замовляйте книгу "Як змінити своє життя на краще"
    В книзі Ви знайдете повну інформацію по договорам довічного утримання, детальний опис послуг Центру "Пенсіон", історії наших підопічних, фотографії працівників тощо. Зважте, що Центр "Пенсіон" не тільки надає матеріальну допомогу, яле й здійснює догляд: ми маємо штат необхідних працівників - доглядальниць, водіїв, майстрів, які виконують необхідну роботу.
    Під час укладання договору - обов'язково зазначте потрібні Вам послуги. А якщо Ви відчуєте потребу в догляді вже після підписання - ми все одно знайдемо вихід.
    Не відкладайте на завтра. Телефонуйте та замовляйте книгу
    (044) 288 21 98

15. cncmaster

cncmaster Well-Known Member

Пенсіонери, на їхнє щастя, не читають цю тему.

Останнє редагування: 15 лис 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ІгорМ

ІгорМ Маленький українець

Можливо і читають, але що з аферистами говорити?

17. Vulach

Vulach Member

Ви вважаєте, що аферисти могли б пропрацювати більше 10 років не змінюючи адресу і мати серед своїх підопічних тих, хто уклав договір 5, 7, 9 та й 10 років тому?
    Аферисти наймали б доглядальниць та регулярно перераховували б кошти?
    Або наші пенсіонери-підопічні самі б приводили до нас своїх знайомих?

Якщо проблема є - її треба вирішувати, і ми надаємо певні соціальні послуги на комерційній основі.
    Ви знаєте скільки в країні самотніх людей поважного віку?
    А якій кількості допомагаєте Ви?

18. ІгорМ

Не знаю, скільки в країні самотніх людей поважного віку. Скажіть, будьте добрі.
    Стараюся допомагати не тільки людям поважного віку.
    Ніколи нікому детально цього не говорив, але вам скажу. Це не щоби похвалитися, чи щоби пожалітися - ви спитали, я відповів.

- Я постійно допомагаю трьом людям похилого віку /вони мені зовсім не родина, ніяких зобов"язань між нами немає і нічого спільного ми не маємо/
    - Я практично ніколи не ігнорую простягнуту руку і музиканта, котрий грає на вулиці
    - Перед Великднем я завжди купляю хрін у старенької бабці на базарі і не беру решти /хоча в мене хрін росте за городом/
    - На Зелені свята я завжди купляю лепіх у хлопчини на базарі і не беру решти /хоча я живу біля річки/
    - Якщо мені відносно дуже погано - я висилаю пусте СМС на 88001. Допомагає
    - Якщо мені відносно дуже добре - я висилаю пусте СМС на 88001. Допомагає

Ніби і все...

Про передачі в зону АТО і пожертви в миколаївський Заклад, про подарунки для сиріт на Миколая в інтернати говорити навіть не буду.

@Vulach, чи відсилаєте особисто ви СМС на 88001?

Останнє редагування: 19 лис 2018
    • Подобається Подобається x 1
  19. VikkiYa

VikkiYa Active Member

це взагалі жах..... я не уявляю як мої сусіди виживають в 3-х кімнатній квартирі,хворі с пенсією в 1800 гривень!

20. ІгорМ

Ви їм допомагаєте?

а де твій аватар? :)