електронна книга Мікстура для постгеноцидної нації

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем llleonid, 27 лис 2017.

 1. llleonid

  llleonid Well-Known Member

  р е к л а м а
  Мікстура для постгеноцидної нації

  Мікстура для постгеноцидної нації
  Аналітичні матеріали політичного психолога

  це електронна версія книги

  Переднє слово автора

  Мікстура (від лат. mixtura — суміш) — рідка лікарська форма; суміш різних лікарських засобів, розчинених або що перебувають у зваженому стані в рідині. Вікіпедія.
  Написати "Мікстуру" мене спонукали виклики часу. В Україні стабільно росте попит на грамотну політичну аналітику. Вже кілька генерацій підприємців перетворили власні капітали на прибуткові владні крісла.
  І ще кілька цього прагнуть.
  Політична психологія — міждисциплінарна наукова галузь, що виникла на межі політології та соціальної психології. Її головне завдання полягає в аналізі психологічних механізмів політики та виробленні практичних рекомендацій з оптимального здійснення політичної діяльності на всіх її рівнях. Вікіпедія
  Значна частина інформації в цьому виданні й присвячена, власне, проблемам захисту етнічних прав людей і дослідженню проблем захисту цього права в Україні. Для цього необхідно дотримуватися Декларації про права людини ООН, і Європейської конвенції про права людини, бути елементарно політкоректним.
  Політична психологія робить лише перші кроки в Україні. Представлені тут психологічні портрети політиків зіграли, свого часу, значну роль у критичний період новітньої української історії.
  Представлена тут політична аналітика допомогла пройти вирішальні моменти відомих подій минулого.
  У книз розкриваються невідомі раніше й приховані від стороннього ока сторінки української політики.
  Подається методика політичного аналізу й конкретні висновки.
  Політичний кандидат часто схожий на дружину (чоловіка). Ти одружуєшся (виходиш заміж) і лише кілька років потому починаєш розуміти, що за людина поруч з тобою.
  А чи є якийсь спосіб зрозуміти, що за людина цей політичний кандидат вже зараз, за п'ять хвилин?
  Такий спосіб є і він у цій книжці!
  Левова частка виборців прагне зі скупих матеріалів офіційних прес-релізів і газетних шпальт зрозуміти більше, ніж там написано.
  Зібрані в цій книзі матеріали надають їм таку можливість.
  Книгу написано легкою для розуміння мовою публіцистики.
  Вперше в Україні книгу написано мовою міжнаціонального спілкування, мовою поваги до походження інших людей, і називається ця мова - політкоректність.
  Зібрані в книжці факти, статистика, події, політичні акції й інструменти аналізу дозволяють як фахівцю так і пересічному читачу зрозуміти сучасний стан українства, його політичне здоров'я і чи є в нього взагалі майбутнє?
  Аналітичні матеріали політичного психолога пригодяться як професійним політтехнологам, керівникам партій і рухів, телерадіоканалів, періодичних видань, міжнародним дипломатичним службам, так і широкому загалу небайдужих читачів, що прагнуть дізнатися більше з відомого та навчитися вправно читати між рядків.
  Книгу можна рекомендувати як навчальний посібник для ВУЗів з психологічними й політологічними факультетами.
   
а де твій аватар? :)