Богданочка Юрескул, 7 років. Пересадка нирки. Терміновий збір 2500€!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем marasphinx, 12 жов 2018 у 18:56.

 1. marasphinx

  marasphinx Member

  р е к л а м а
  Щиро дякую всім, хто завітав в темку і вирішив допомогти! Богданочка від самого народження бореться за свое життя та здорове майбутнє. На пересадку нирки від нерідного донора у Мінську вона чекала дуже довго, майже чотири роки, і дочекалася! 3-го листопада 2017 року відбулася довгоочікувана операція з пересадки! Богданочка жива, і це головне! Але постійний ризик відторгнення нерідної нирки залишається реальною небезпекою для дівчинки...
  Тому збір дуже терміновий! Богданці необхідно бути в Мінську на контрольному обстеженні, для коригування плану подальшого лікування після пересадки нирки, вже на початку листопада. Часу мало, але я вірю, що разом ми зможемо допомогти цій чудовій життєлюбній дівчинці та зберегти її дорогоцінну єдину нирочку!

  ЗВЕРНЕННЯ МАМИ БОГДАНОЧКИ

  Доброго дня! Мене звуть Ірина. Я багатодітна мама, сама виховую трьох дітей, сина і двійняток донечок. В 2011 році з'явилися на світ мої двійнятка, Ксенія і Богданочка Юрескул. 7-го жовтня дівчаткам виповнилося 7 років, та життя наше не було простим. 6 років із 7-ми моя донька, Богданочка, боролася за своє життя. Вона народилася з недорозвиненними нирками, внаслідок чого майже з двох років проходила лікування методом замісної ниркової терапії ( перитоніальний діаліз ). На діалізі Богданочка перебувала 4,5 роки. В 2014 році нам погодилися допомогти в сусідній Білорусі. Силами небайдужих людей ми зібрали необхідну суму для трансплантації нирки від неродинного донора і стали на чергу в клініці Мінська. Очікування наше виявилося довгим і складним для Богданочки. 3,5 роки ми чекали на підходящу донорську нирку. За цей час нам довелося пережити не одне випробування, реанімації, біль, розлука з найріднішими. 2,5 роки ми змушені були проживати в Мінську в очікуванні операції, в той час як син з донькою були вдома з дідусем і бабусею. Та минулого року, 3 листопада, Богдана нарешті отримала свій шанс на життя, їй провели довгоочікувану трансплантацію нирки. Зараз Богдана має відносно повноцінне дитинство, вона може гратися з іншими дітками, навчається поки що вдома, на індивідуальній формі, їй не потрібно більше проходити виснажуючі процедури діалізу, які, до речі, їй доводилося витримувати цілодобово і кожного дня, на протязі 3,5 років. Двічі на день вона приймає ліки від відторгнення нирки, імуносупресію, та раз на три тижні здає аналізи, за потребою частіше. Але раз на півроку, вона повинна проходити комплексне обстеження в клініці, де їй робили операцію. Клініка надала нам рахунок на 2000€ + додаткові витрати на переліт, харчування та проживання 500€, загальна сума складає 2500€, це приблизно 82 000 гривень. Наша родина не має таких грошей, і я змушена звернутися по допомогу до небайдужих людей.
  Це обстеження вкрай необхідне для Богданочки, від нього залежить її подальше життя і здоров'я. Дуже важливо вчасно контролювати аналізи, та проходити діагностику всього організму, щоб запобігти відторгненню нирки або виникненню нових проблем, адже роки діалізу не пройшли безслідно та і сама супресія шкідлива, хоч і допомогає їй жити.
  Велике материнське прохання до всіх небайдужих людей, будьте ласкаві, допоможіть, хто чим може, без фінансової підтримки ми не справимося. З миру по нитці. Будьте здорові!

  Ірина Берендя

  20621148_1428819410499581_4161807923896275202_n.jpg

  Сторінка допомоги Богданочці у Фейсбук: Богданочка Юрескул. Пересадка почки

  Реквізити для допомоги:
  Картка ПриватБанку: 5168 7456 0054 2259
  Отримувач: Берендя Ірина Миколаївна (мама)

  Документи:

  2018-10-10-11-33-51.jpg 2018-10-10-13-40-20.jpg 2018-10-10-13-42-35.jpg jcFcvP4zGGE_wm.jpg свидетельство_Богдана.jpg
   
 2. marasphinx

  marasphinx Member

  Інформація від мами Богданочки:
  Доброго часу доби, шановне товариство!
  На сьогодні в копілочці здоров'я для Богданочки ми маємо 31 065 гривень.
  Дякуємо кожному за посильний внесок ❤️. Люди ви неймовірні. Нехай воздасться сторицею ваше добро
  Залишається зібрати 50 935 гривень.
  У нас лишається не так багато часу, так як в клініці ми повинні бути на початку листопада !!!
  Я ще раз прошу у всіх небайдужих, будь ласка не полишайте нас на півшляху до кращого життя для моєї донечки.
   
а де твій аватар? :)