[Архів] Обрізання (Здоров'я)

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем anonymisiii, 8 лип 2016.

?

Я попав?

 1. Полюбе не той дохтор що треба

  1 голосів
  33,3%
 2. Не відтяпуй нічого, живи так і мучся

  0 голосів
  0,0%
 3. Куда діватись. Відтяпай та й живи далі

  2 голосів
  66,7%
 1. McRival

  McRival Member

  р е к л а м а
  Написав в пп
   
 2. TeeDeeMa

  TeeDeeMa New Member

  Скинь контакти лікаря, будь ласка, і у скільки тобі це обійшлось?
   
 3. AlexRost

  AlexRost New Member

  Всім Алоха!Розкажу свою історію ,може кому допоможе,коли я прочитав розповідь автора ,більш -меньш орієнтувався що мене чекає .Сам я з Івано-Франківська ,28 років,фімоз першого ступеня ,кароче головка оголялась зі смазкою ,але без чи при швидкому сексі був біль ,почав шукати клініки ,ніколи не мав справи з лікарями ,тому неправельно вибирав,вибрав саму дорогу приватну клініку у місті ,записався на прийом до уролога 250 грн ,він мені каже без аналізів ніяк ,кров ,моча ,і мазок з уретри (неприємно було коли брали ,але нічо такого ,ойкнув разок і все) ще + 1500 грн,ітого преший день 1750 грн ,на 2 день дзвонить уролог ,каже можна робити операцію ,Все ок з аналізами ,операція 5000 .Каже не переживай все буде ок ,100 раз робив такі ,ітого в 8 годині вечером у вівторок на операцію .Прийшов заплатив все у касу,пішов в палату і роздівся,робили під місцевим наркозом ,було трохи боляче коли робили уколи в місце операції ,і в кінці коли зашивали останні 5 хвилин боліло ,я ОЙЙЙЙЙкав ))Операція тривала 30 мин ,в операцію входила пластика уздечки .В ціну операції входила доба перебування в клініці,але я хотів додому ,і через годину я поїхав на таксі в рідну домівку .Був під всякими знеболючими ,тому нічого не боліло ,просто був легкий шок і схвильованість,накачав на планшет фільмів серіалів і втикав до 4 ранку ,потім заснув і на перевязку ,все прилипло з кровью ,перші рази мій лікар робив перевязки без хлордекседину (штука яка робить безболююче відлипання повязок ),було жахливооо ,не знаю чому він це робив ,потім уже з цьою штукою ,І стало полекше .Після операції приписав мені 5 днів по 1 таблетці ,якіто жосткі антибіотики ,і 3 дня по 1 свічці ,хз нашо .Після того в мене ше й діарея почалась .Пока не поприймав 2 дня смекту + лінекс,не помагала навіть дієта .Нічні ерекції -це взагалі окрема тема ,просто жах ,просинаєшся і боїшся заснути ,боліло нереально ,але весь секрет в тому ,щоб не робити тугі повязки (лікар погодився),І спати без ковдри ,просто в свитері і в трусах ,і взагалі норм спалось .
   
 4. AlexRost

  AlexRost New Member

  Сьогодня пройшло рівно 14 днів ,у порівняні з автором ,в нього все загоїння йшло краще (хоча я даже відпустку брав ,щоб все норм було ),в мене шулошиться шкіра на головці ,вона висихає дуже ,вигляд не ок ,він про таке не згадував,на 14 день у нього всі шви повідпадали ,В мене ше куча швів ,через це не можу поглянути на член в стані повної ерекції ,біль через шви мішає,особливо болить в місці уздечки (лікар казав шо там саме довше зазвичай гоїться ),ну і мене напрягає невеличка гематомка (спухла шкіра )на крайній плоті ,яка не сходить ,ніби уже 14 днів пройшло.Лікар сьоня сказав прийди через 2-3 тижня ,Все має бути ок ,треба просто чекати .Даже мастурбацією зайнятись не получається через ці дурацкі шви ,Які просто торчать ....Перевязки перестав носити на 12 дні ,просто хожу в душ зранку і вечером і миюсь з милом і все .Ще 1 нюанс ,хто буде робити обрізання ,зразу купіть собі плавки ,бо чуттєвість голвки це пздц ,якшо труси у формі шортів воно постієно треться ,і воно дуже мішає ходити ,купіть зразу 3 пари плавок ,воно притисне головку ,І будеш нормально ходити в перший же ш день ,я вот сьоня хотів одіти шорти ,не зручно капец-а вже 2 тижня пройшло ... ,там при ходьбі все ще чуттєвість є.Це все ,що зі мною сталось за 2 тижня ,Якщо є запитання -відповім .Удачі всім !
   
  • Креативно Креативно x 1
 5. anonymisiii

  anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

  Притримай коней, AlexRost
  Якщо ти не хочеш поганого закінчення, то все що тобі потрібно робити - все тримати в деізнфекції, грамотно робити перев"язки і просто чекати. Яка маст** ? Ти про що? У тебе була серйозна проблема то і постався до цього серйозно.

  Все буде виглядати погано до 1-1,5 місяця. На це не звертай увагу. Просто терпи і тримай все в чистоті. Ходи на перевірки до лікаря. І усе
   
 6. AlexRost

  AlexRost New Member


  Повір мені я дуже серйозно ставлюсь до цього ,дуже дуже !Просто мені лікар як і тобі сказав ,скоро можеш "іти в бой " ,я просто проводив аналоги з тобою ,в тебе з 2 по 3 тиждень повідпадали усі шви (в мене ше куча є ),і ти уже пробував секс з дівчиною,я ж тільки хочу подивитись на "нього" в стані повної ерекції,але шви і біль від них не дають .Лікар сказав прийти через 3-4 тижня ,тому сижу дома і гадаю )Перевязки уже ж не роблю )А на рахунок дезінфекції -то зранку і вечером душ (вода + мило ),і щоденна зміна білизни ).Зараз я дуже радий що зробив цю операцію ,і жалію ,що не зробив раніше .Єдине що напрягає-старх того що,будуть ускладнення -болі (за місяць -півтора ) при сексі ,+ синя гематомка не сходить 3 тиждень ,інколи кровить зі швами після нічної ерекції .А то уже якби 16тий день .
   
 7. anonymisiii

  anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

  Все залежить від організму, швидкості загоєння, групи крові, типу ниток і т.д. Тому за те не хвилюйся.
  Ти ніякого результату не побачиш зараз. Зараз все ще загоюється, і після відпадання швів ще буде процес розрівнення шкіри на місці зшову потім ще набряк буде спадати і так далі. Тому полиш ту думку щоб побачити результат. Повний результат ти будеш бачити через 1-2 місяці.
  Не будуть. Головне не переборщити, все акуратно, ти ж розумієш що у тебе ще йде процес зростання шкіри. Болю не буде, буде тільки спочатку дискомфорт, відчуття що шкіра достатньо не розтягується.
  Гематома буде ще довго. Нічні ерекції - то біда :mocking: . Але треба перетерпіти.

  ОКРЕМЕ ВИБАЧЕННЯ ПЕРЕД ТИМИ кому це читати огидно / не приємно / не зручно. Я розумію що тут не місце обговорювати такі етапи виздоровлення / лікування але це все йде з метою медичних показань. Якби це була бесіда про єврейське обрізання чи по своїй волі "бо так сі хоче", то так - можна було б сварити.
   
 8. AlexRost

  AlexRost New Member

  Тобі також робили коррекцію уздечки ?і іменно в тому місці ,найбільша біль ,Якщо надавати .В середу буде 3 тижня .В мене уже всі думки про секс чи елементарну мастурбацію ,сни ,на роботі ,я не знаю як то люди терплять по півтора місяця загоєння .Я напевно на 4 тижні попробую "розрядитись" ,бо то капец .Перечитав куча форумів і відгуків лікарів .Місяць вроді норма .Хоча мій лікар як і твій ,через 14 днів мене " в бой " посилав .)
   
 9. anonymisiii

  anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

  Спокійно!
  Вчись переключатись на інші речі. Відволікатись від того

  Якщо ти хочеш щоб десь розішовся шов чи почало кровити - то уперьод. Моя порада - забудь за секс, не дивись на дівчат, відволікайся скільки можеш, прикладай лід, мочи руки в холодній воді, читай книжку, дивись фільми але не придавай тому уваги. Коротше кажучи, треба стати імпотентом на 1-1,5 місяці.
  В бой вони хай собі посилають, їхнє діло зашити а там звідки вони будуть знати як в тебе все гоїться насправді.

  Я даю безцінну пораду - чим менше ти зараз втручаєшся в процес загоєння - тим кращим буде результат. Порозтягуєш зараз собі а потім криво заживиться і так будеш з тим жити.

  Тут нема чого розводити балачку. Все просто - будь хлопом, терпи, дотримуйся гігієни і буде тобі щастя потім.
   
 10. electronic

  electronic Member

  Всім привіт! Ось моя історія:
  доволі довго шукав де зробити, знайшов тут на форумі. Звязався з доктором з Львівської обласної лікарні, домовився наступного дня приїхати на огляд, після швидкого огляду лікар підтвердив необхідність операції. Довелось вирішувати, операція одразу завтра, або через тиждень або й більше, бо у лікаря щільний графік операцій. Таки рішився, оформився, відкрив лікарняний(обовязково всім раджу, або відпустка)... приїхав наступного дня, дали палату, по списку замовив в аптеці все для операції(здається ~560 грн).

  Оперували напевно пів години, анестезія місцева, від переживання трохи кинуло в піт, але потім попустило і просто собі розслаблено лежав.
  Ніч перекантувався в лікарні, вранці контрольна перевязка, настанови і додому.
  В результаті все зрослось доволі швидко і шов і підправлена вуздечка, намагався дотримуватися стерильності при перевязках. Перевязував здається 2 тижні, після того треба часто змінювати чисту білизну.

  Після операції наякої роботи чи "нормального" розпорядку... категорично рекомендую брати лікарняний або відпустку, лікар вчився по книгах але його не оперували, і говорить він те що писала книга чи розказував професор в медунівері, але з досвіду рекомендую просто відлежатися, 2-3й день мінімум рухів ногами, далі по ситуації.
  Чутливість то була проблема, небажана ерекція це доволі погано, шви прилипають до повязки і потім погано відлипають, перевязка має бути точно зроблена, не слабо і не туго, казали можна знімати повязку з допомогою перекису, перша дні трохи крові було на повязках і зривав з шматочками нитки, болі було мало і то тільки коли зривав місця де тримали 1-2 нитки марлі.

  Результат після 2 місяців: загоїлось добре, шви помітні але допустимо, функціонал начебто нормальний, трохи незвично і на вигляд і на практиці.
  Шов здається з часом прохи розтягнувся по колу і став не такий помітний, став мягшим і менш чутливим.
  Тому думаю що перші 2 місяці ніяких "контактів"... перетерпіти і потім воно буде того варте!
  Спочатку чутливість давала про себе знати... гуляєш з дівчиною, а він пів дороги в режимі "ON", миєшся - щось подібне... просто треба перетерпіти, потім все стає на свої місця.
   
 11. electronic

  electronic Member

  Багато залежить від того як все загоюється... якщо болить в районі вуздечки, то дивись не порви її, бо то буде капец - термінова операція напевно.
  Будь мужиком... перетерпи, якщо не хочеш потім терпіти постійно.
  Займись чимось, вивчи якусь мову, прочитай 10 творів Хемінгуея, працюй по 14 годин - не захочеться після того нічого, та і користь буде.
   
 12. anonymisiii

  anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

  То звичайно неприємний процес і розуміння проблеми і операції і ризику але всеодно читаю і бачу що electronic переніс той період по-хлопськи :good:
  Все вірно з рекомендаціями
   
 13. electronic

  electronic Member

  P.S. ... і окрема подяка автору теми! Оскільки давно шукав інформацію, але знаходив лише загальні речі, а тут розкриті ті речі які допомогли розібратися у проблемі і її вирішенні. Автор не посоромився бути першим. Респект!!!

  P.P.S. Надіюсь що досвід людей що дописували тут допоможуть комусь повернути здоровя, дружину чи навіть зруйновану сімю. У житті буває всяке, в тому числі таке про що не прийнято відкрито говорити, але говорити потрібно, особливо якщо це може комусь допомогти!
   
 14. Kiril

  Kiril New Member

  Привіт, можна в контактні дані лікаря... дякую
   
 15. Someone crazy

  Someone crazy New Member

  Можна і мені контактні дані лікаря і суму, в яку обійшлась операція
   
 16. zitman

  zitman New Member

  привiт
  Можна контактні дані лікаря і скiльки коштує операція
   
 17. zitman

  zitman New Member

  привiт
  Можна контактні дані лікаря і скiльки коштує операція
  дякую.
   
 18. jamesbond

  jamesbond New Member

  Привіт. Можна, будь ласка, контакти лікаря?
   
 19. jamesbond

  jamesbond New Member

  Привіт. Можна, будь ласка, контакти лікаря?
   
 20. anonymisiii

  anonymisiii Жизнь Вася то така вєщь, яку не понять ...

  Реклями робити не буду - пишіть в пп
   
а де твій аватар? :)