Анатолій Гриценко

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 19 вер 2014.

 1. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  р е к л а м а
  Скільки тривав майдан і скільки часу Гриценко перебував на курорті?
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Скільки тривав майдан і скільки тривала відпустка? Я щось не бачив, щоб Толік дуже на Майдані напрягався, на відміну від наприклад Кличка.
   
 3. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 4. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Анатолій Гриценко додав 6 нових світлин.
  1 год ·
  Два дні на Донбасі.

  Проблем побачив і почув про них від людей - чимало. Від різних людей: у погонах і без, при посадах і без, молодих і літніх, місцевих і переселенців, від патріотичних і не дуже, налаштованих дружньо й ворожо...

  Далі, той рідкісний випадок, коли згадав/відчув знову себе міністром, членом Уряду, членом РНБО. Коли не слухаєш і даєш поради - негайно вирішуєш!

  Так от, половина виявлених у «червоній смузі» проблем була б вирішена протягом тижня; ще третина протягом місяця; решта протягом року. Все.

  Люди там не чекають якогось дива-візії. Вони сильні, витривалі, мужні. Але їм зараз дуже тяжко, вони придушені, зневірені. Люди хочуть, щоб з ними по-людськи. Щоби їх вислухали і почули, щоб зробили (хоч щось, хоч трошки!) аби жити стало легше й безпечніше.

  Люди переконалися, що ми з командою їх почули. Люди повірили, що обіцяне ми зробимо. Після короткої розмови повірили! Скупі на емоції, вони аплодують, тиснуть руку, обіцяють підтримку. Ми не підведемо. Не маємо права підвести!
   
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 6. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Анатолій Гриценко
  3 год ·
  Зустріч Трамп-Путін. У багатьох є відчуття тривоги, що наше питання можуть вирішити без нас. Сподіваюся, цього не станеться.

  Президент Трамп зараз на коні, американці бачать його економічні здобутки, бачать рішучість у вирішенні проблеми Північної Кореї. Трамп впевнено бачить свій другий термін. Він спіймав кураж, і може бути спокуса так само рішуче спробувати з Путіним знайти рішення і щодо миру в Європі. Рішення, яке потрібне нашій країні.

  Українську владу Трамп напевно вважає корумпованою, нездатною проводити рішучі реформи й неспроможною тримати слово. І за такої влади, рішення дійсно можуть прийматися іншими гравцями і потім нав’язуватися нам до виконання. Мінськ-1 та Мінськ-2 були нав’язані Україні під тиском ззовні, але - миру вони нам не дали і напевно вже не дадуть.

  Трампу як політику потрібен успіх. Мир - це успіх. Але мир потрібен нам з Вами найбільше! Водночас, ні Трампу, ні нам найперше - не потрібен ще один мінський (чи хельсінський) фальстарт.

  Нам усім потрібен стійкий мир на довготривалу перспективу, на гідних для України умовах. Такі домовленості можливі, й лише тоді вони будуть виконані належним чином, коли влада в Україні буде користуватися довірою, спиратиметься на підтримку людей і триматиме слово.

  Станеться це вже після президентських виборів, і тоді ні в кого з нас не буде побоювань, що хтось може вирішувати важливі для нас питання без нас.
   
 7. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Анатолій Гриценко
  1 год ·
  [​IMG]
  Гарант і його гарантії.

  Коли гарант прийшов до влади, він озвучив наміри, за прикладом сінгапурського реформатора Лі Куан Ю, «посадити трьох друзів». Посадив, навіть більше. І друзів, і кумів.

  Одного - в крісло Генпрокурора, другий став заступником голови фракції у Раді, третій - міністром інформполітики, четверта - очолила Нацбанк, п’ятий - виробництво і продаж зброї, шостий - тарифи в НКРЕКП, сьомий - Фонд гарантування вкладів, восьмий... двадцятий...

  Корупція пішла метастазами, більше і швидше ніж за часів бандитського режиму Януковича. За межі людської моралі, в мародерство, в торгівлю на крові, ціною життя солдата. На фоні щоденних PR-заяв про рішучу їй протидію.

  Лише під тиском громадськості, західних партнерів, найбільше під загрозою зупинення кредитів, гарант вимушено погодився на створення антикорупційної інфраструктури - НАБУ, САП, НАЗК, ДБР, Антикорупційного суду. Всебічно й нахабно місяцями-роками зволікаючи, чіпляючись за важелі впливу/контролю, просовуючи туди «своїх», які не чіпатимуть і не посадять - самого гаранта і його «любих друзів».

  Гарант мети досяг. Поки що. Попри оприлюднені факти, усілякі пашинські з розенблатами, насірови з гонтарєвими - на волі, почуваються впевнено, поводяться нахабно.

  Але термін каденції спливає. Гарант нервує. І далі наривається.

  Громадськості, щоб менше вимагала й контролювала - спробував закрити рота вимогою декларувати все і вся. Закрити не вдалося. Включилася брудна PR- машина з дискредитації найбільш активних. Квартири, дачі, машини, родичі - все на екран. Все одно не замовкають. Перейшов до силових провокацій - прослушка, наружка, затримання, судові позови, облиття зеленкою, побиття, паралельні фейкові акції, реальні тітушки, нахабно-бездіяльні правоохоронці...

  Новостворені структури теж вирішив нищити. Не буквально. Хитріше й цинічніше: шляхом зіткнення лобами, перманентних звинувачень і скандалів, порушення проваджень усіх проти всіх, залякування, відбору «правильних» аудиторів, зриву операцій, злиття інформації, дискредитації агентів під прикриттям, загрози їхньому життю, спокою їхніх родин...

  Чому він діє так затято й безбашенно? Причина одна: страх. Страх відповідальності. Звідси пошук гарантій безпеки. І того/тієї, хто гарантіі пообіцяє і забезпечить.

  Бо гарант знає твердо: коли Президентом оберуть не ставленика олігархату, то по-перше, антикорупційна система врешті запрацює ефективно й системно; по-друге, гарантії він отримає, точніше одну, але напевно - піде під суд!
   
 10. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Анатолій Гриценко
  4 год · [​IMG]
  Є ймовірність того, що Порошенко не піде на вибори, розуміючи, що жодних шансів у нього нема. Але якщо він і зробить такий крок, то тільки за умов надання гарантій безпеки йому і його активам.

  Чи буде він шукати претендентів на пост президента, з ким би можна було домовитись? Безперечно. Я впевнений, він вже шукає.

  Чи гарантую я йому безпеку, якщо він звернеться до мене?

  Я гарантую йому тільки те, що він піде під суд і буде відповідати за свої злочинні дії та бездіяльність!


  View: https://www.facebook.com/955062641212403/videos/1962470010471656/
   
 11. Capitoshechka

  Capitoshechka Кінітіпський москаль

  А суд винесе вирок, відповідно до якого Порошенку треба буде дихати чистим альпійським повітрям і насолоджуватись милими альпійськими карєвидами)))
   
а де твій аватар? :)